Wpis z mikrobloga

  • 995
Serio mam uwierzyć że Bronn sobie tak jechał z przystani z tą kuszą xd wjechał do zamku xd (dzień dobry, ja do zamku - a na co panu ta kusza? - a to kolekcjonerska - a jak tak to zapraszamy) znalazł na luzaku komnatę xd (dzień dobry, szukam braci Lannister - a tym korytarzem na prawo w przedpokoju, a na co panu ta kusza? - a to na przepiórki - a rozumiem, też czasem poszczelam) #!$%@? się do nich na komnatę xd dajta mi kawał ziemi, bo jak nie to będzie źle! Xd ok, damy co kawał ziemi, tylko nas nie zabijaj xd ok nara xd no nara xd jak on to #!$%@? zamierza wyegzekwować xd no siema, pamiętacie jak miałem was zabić i nie zabiłem, dajta mnie te harabstwo xd może grzeczniej? Xd dajcie mnie to hrabstwo szlachetni Lannisterowie xd gon się ciulu niemyty, do lochu z nim xd #!$%@?ć ten serial i jego logikę xd #!$%@? takie złoto przemienić w rzadkie gówno xd

#got #gameofthrones #graotron
marcelus - Serio mam uwierzyć że Bronn sobie tak jechał z przystani z tą kuszą xd wje...

źródło: comment_FsjuyBXeN6CGOlIiLm8mvdWAijWYAdAi.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@marcelus: zacząłem z różowym oglądać 1 sezon kilka dni temu i jak oglądam na bieżąco tegoroczny, z w #!$%@? większym budżetem itp, to bierze mnie żenada. 1 sezon był w pyte lepszy. Mimo że mocno przegadany.
  • Odpowiedz