Wpis z mikrobloga

Ktoś z was był na praktykach/stazu na 2/3 roku studiow? Bo ciekawi mnie co trzeba umiec zeby wogle na ciebie uwage zwrocili,
ja tam stabilnie 2 rok, na githubie jakies grafy, drzewa binarne na typach generycznych, jedna wieksza appka w wpfie,i niby taki poziom jak na studenta przystalo wiec nic wybitnego, + jakies stronki w asp.net ktore tam symulują panel admina itp
Ktoś był i chce się podzielić czym zabłysnął i jakie rzeczy tam robil? a tak z ciekawosci juz pytam ;d
#programowanie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Koprowy: ja byłem na początku 3 roku. Po pierwsze to nie ma czegoś takiego "jak na studenta przystało". Studia służą temu żeby wprowadzić Cie w świat programowania i nauczyć podstaw. No i papierek na koniec. Reszta roboty należy do Ciebie. Musisz robić coś więcej niż "grafy" czy "drzewa binarne". Zagłąb się trochę w temat, wybierz język, który najbardziej Cie interesuje i jest w miarę pożądany na rynku pracy i ucz
  • Odpowiedz
@tobyku: Znaczy projekty sam robie, typu sklep internetowy, wypozyczalnia aut itp i to wszystko wymagało X czasu spedzonego na ogarnianiu tego, bardziej ciekawi mnie jakie np ty miales projekty albo jak juz sama praktyka wyglądała, zebym wlasnie tez na 3 roku coś złapał ;d
  • Odpowiedz
@Arkos12: Ja akurat w c# pisze, ale wlasnie ciekawiło mnie co robili(jakie projekty) inni ktorzy sie dostawali na praktyki. I teraz wiem ze kierunek dobry, tylko jeszcze jakies fajne projekty w tym zrobic
  • Odpowiedz
@Koprowy: robiłem głównie większe aplikacje bazodanowe takie jak np. obsługa magazynu - fajnie można się tym bawić. Ale po projektach jakie Ty robiłeś mogę Ci polecić żebyś poczytał o Salesforce o ile jeszcze o nim nie słyszałeś.
  • Odpowiedz