Wpis z mikrobloga

@wymyslcos: bo wszyscy w Polsce mają ten słynny Internet 150 Mb/s przez Wi-Fi na tym samym kanale co inni sąsiedzi, bo czemu nie i jak wybija godzina 19 i odpalają netflixa/hbogo to nagle okazuje się, że z 150 Mb/s zostaje niestabilne 5 Mb/s i hbogo musi wysyłać im jeszcze gorszy shit, niż normalnie by odbierali xD

A ja sobie pobieram pliczek 5 GB i cyk, żadnych artefaktów #!$%@? nie widziałem i
@LetMeStay: zastanawiało mnie czemu ludzie aż tak narzekają, ja to się nawet podczas jaśniejszych momentów zastanawiałem czy nie przyciemnić delikatnie, żeby był lepszy klimat :P. A mój TV z tego co widzę miał premierę w 2010r i jest zwykłym LCDkiem ustawianym wg własnych preferencji, na oko. Jednak tutaj sprawdziło się moje zboczenie do kradnięcia filmów i seriali w najlepszej dostępnej jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°) w sumie
Odczuwam_Dysonans - @LetMeStay: zastanawiało mnie czemu ludzie aż tak narzekają, ja t...
@wymyslcos: bo wszyscy w Polsce mają ten słynny Internet 150 Mb/s przez Wi-Fi na tym samym kanale co inni sąsiedzi, bo czemu nie i jak wybija godzina 19 i odpalają netflixa/hbogo to nagle okazuje się, że z 150 Mb/s zostaje niestabilne 5 Mb/s i hbogo musi wysyłać im jeszcze gorszy shit, niż normalnie by odbierali xD


A ja sobie pobieram pliczek 5 GB i cyk, żadnych artefaktów #!$%@? nie widziałem i