Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Neater: @Line-Storm: właśnie podobno nie Roborock T6. T6 jest prawdopodobnie tylko na Chiny. Na Europę support mówił, że ma być inna wersja i jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że będzie to S6 :)
Poza tym, jest też nowa wersja Mi Vacuum Cleanera - 1S.
@Matiko1: prywatność. Pomieszało Ci się chyba w głowie do reszty kim jesteś. Dane kart kredytowych, wizerunek - rozumiem. Ale plan pomieszczeń, które są niewiadomo gdzie i tak naprawdę nie wiadomo, czy to co na nich jest to ściana, wysoka szafa, drzwi, wnęka czy co innego. No powiedz mi, co ogromna firma może Ci zwinąć z domu. Albo nawet po wycieku tych planów, co komu to da? Masz mapę z mojego odkurzacza,
Pobierz agaciksa - @Matiko1: prywatność. Pomieszało Ci się chyba w głowie do reszty kim jeste...
źródło: comment_gIH2B4MQgkTm47wCxn0szFexPWX8KzIN.jpg
@Matiko1: no i co tam wyczytałeś? gdzie odkurzacz zakłóca twoją prywatność? odkurzacz tylko zbiera informacje o przestrzeni po jakiej ma sie poruszac i wysyla na serwer w celu optymalizacji trasy xD tu nawet nie ma planu mieszkania, kamer nic
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Matiko1: akurat swoją prywatność to ja szanuję wystarczająco. Ale błędną kwestią jest Twój sposób podejścia do tego tematu. Żyjemy w świecie gdzie technologia jest wokół nas, i nie jesteśmy w stanie się przed uszanowaniem prywatności uchronić, jedynie możemy ją ograniczyć. Moim zdaniem przesadzasz
@Arintor: Żeby się gromadzić w takich miejscach musi się go uzbierać najpierw. Gdy puszczam Roborocka codziennie rano i wieczorem, to pomimo tego, że sam odkurzacz nie wjeżdża na przykład pod kanapę, to i tak znacznie mniej kurzu się pod nią gromadzi. To samo tyczy się wszystkich innych miejsc, gdzie odkurzacz nie wjeżdża. Znacznie mniej kurzu gromadzi się również na meblach.