Wpis z mikrobloga

a najlepsze jest to, że on sra taka loszke, ma pewnie szacunek wśród wszystkich ludzi którzy go znają i hajs, w dodatku możliwości rozwoju, bo to USA i mądra osoba se tam poradzi bez problemu wbrew temu co mówią polaczki, a typowy wykkpek jest jego całkowitym przeciwieństwem, pomimo że wygląda 100x lepiej xD xD xD


@WiFoN_xD: Naprawdę właśnie sprowadziłeś czyjeś życie i całą sferę psychiczno-emocjonalną do jakiegoś mitycznego szacunku? Prawda jest
@Bajo-Jajo: u mnie w miescie jest paru ludzi po wypadkach samochodowych, jeden chłopak w moim wieku, wypadek gdy miał 16 lat. Niewielkie zderzenie ale auto się zajeło i nie mógł z niego wyjść bo uderzenie było z boku od jego miejsca i lekko go przygniotło. Chyba matiz czy inny szajs to był, plastik wtopił mu sie w połowę ciała, gość jeździ na wózku do tego bo nogi mu praktycznie do zera
@Wilkudemoner: Gdy miałem 15 lat, to przeżyłem z rodzicami bliskie spotkanie trzeciego stopnia z TIRem. Zwykłe skrzyżowanie, mama prowadziła, wyjeżdżaliśmy z podporządkowanej skręcając w prawo. Z przyzwyczajenia mama popatrzyła tylko w lewo, pusto więc jedzie. W tej samej chwili TIR wyprzedzał rowerzystę na skrzyżowaniu i zjechał częściowo na drugi pas, zawadziliśmy go. Pamiętam, że wylądowaliśmy w rowie po drugiej stronie drogi, samochód był bardzo zniszczony. Do tego stopnia, że pierwsza osoba
@Drmscp: Póki jeździsz osobówką to musisz się liczyć z tym, że jest SZANSA na to że podczas nawet niewielkiej stłuczki zjarasz się w środku. Fakt, że nowsze auta mają mniejsza szanse na to, ale gadanie że wojsko = wielkie kalectwo prędzej czy później to jest jakiś nonsens. W tym momencie to większa szansa na kalectwo jest będąc kierowcą zawodowym czy pracując na budowie...
@Shanny: Bo to jest mentalność takich wypopków, którzy najeżdżają na przegrywów że sprowadzają wszystko do jednego, a sami to robią i czasem wykorzystują cudze nieszczęście tylko po to aby komuś kogo nawet nie znają w realu wbić szpilę bo "heh zobacz on taki i taki a dyma a Ty nie? Ty #!$%@? przegrywie". Nie wiem o czym myślał ten facet, ale jestem skłonny stwierdzić, że wolałby już nie uprawiać seksu i/lub
@2zlote

@AstroBoy a najlepsze jest to, że on sra taka loszke, ma pewnie szacunek wśród wszystkich ludzi którzy go znają i hajs, w dodatku możliwości rozwoju, bo to USA i mądra osoba se tam poradzi bez problemu wbrew temu co mówią polaczki, a typowy wykkpek jest jego całkowitym przeciwieństwem, pomimo że wygląda 100x lepiej xD xD xD

Taki paradoks trochę


@WiFoN_xD: to jest niesamowite ze gosc o wadze janusza z morda