Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj poinformowałam wreszcie męża koleżanki o jej romansie i zdradach. Choć nie było ciężko i zbierałam się z tym ponad 3 lata było warto. Czekam teraz na odwet w ramach którego żoneczka zacznie szukać na fb moich byłych i pisać im to samo w końcu zemsta Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snap-Dragon: To nie ty mu rozwaliłaś życie. To ta kobieta mu rozwaliła. Skoro zrobiła to co zrobiła to znaczy, że nie jest jego warta, więc dobrze, że już teraz się o tym mógł przekonać a nie w przyszłości
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: Karma to by wróciła gdyby ktoś teraz powiedział twojej różowej, że jej grzebiesz w telefonie gdy śpi.

Logika kalego tak mocno xd Zastanów się czasem nad sobą. Jedni t górę chwalą w internetach że zdradzają facetów, a inni że przeglądają bez zgody partnerów ich telefony, jak dla mnie poziom z------a dokładnie taki sam. Tylko zdrady nikt nie nazywa "uczciwością", do ty hipokryto pięknie o sobie mówisz.
  • Odpowiedz
  • 0
Scenariusz będzie taki, ona nic Tobie nie zrobi gości jest Tobie wdzięczny, rozejdzie się z nią, pobiera i będziecie razem
  • Odpowiedz