Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj poinformowałam wreszcie męża koleżanki o jej romansie i zdradach. Choć nie było ciężko i zbierałam się z tym ponad 3 lata było warto. Czekam teraz na odwet w ramach którego żoneczka zacznie szukać na fb moich byłych i pisać im to samo w końcu zemsta Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zgrywajac_twardziela: Ponieważ to co napisał wydalo mi się podejrzane. I mam podejrzenia, że ona mogła odebrać telefon. .. Napisałam to samo do siostry tego typa, ktora jej nie cierpi. Na tym zakończę kto miał się dowiedzieć ten się dowiedział
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: Prawda jest taka że najbardziej uczciwie byłoby gdyby typ kopnął ją w dupę. Szczerze mowiąc nie wiem, czemu jej wybaczył tym bardziej, że:
W pewnym momencie doszło do Tego, że Ania chciała się z tobą rozstać a zamieszkać z Marcinem. Porzuciła jednak te plany, ponieważ jak stwierdziła taniej wychodzi ją mieszkać z tobą niż wynająć mieszkanie z Marcinem.
Imiona oczywiście zmienione
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: namąciła mu i jej uwierzył, sam miałem podobnie. ktoś mi kiedyś zadzwonił z zastrzeżonego, krótko powiedział "słuchaj, twoja dziewczyna cię zdradza. spotkałem się z nią kilka razy i jak dowiedziałem się, że ma chłopaka szukałem aż znalazłem kontakt do ciebie, zrobisz z tym co uważasz". ja oczywiście nie do końca uwierzyłem w to bo mógł ktoś jej na złość tak gadać albo nas skłócić aby mieć ją wolną. pogadałem
  • Odpowiedz
@GrindujTopy: A potem "Mirki same k---y wśród kobiet dlaczego?" Bo im to płazem uchodzi. Ja uczciwa i co mi z tego przyszło a taka d--y daje na prawo i lewo i jest jej wybaczone. Co ona ma kruci kuciape z jedwabiu? Spadek od nigeryjskich książąt czy co?
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: nie mówię tak o kobietach, raz się przejechałem i teraz będę inaczej podchodził. między innymi sprawdzam obecnej różowej telefon gdy śpi regularnie, jak wychodzi z koleżankami to sama często dzwoni i pisze, mówiąc że tęskni i następnym razem idziemy wspólnie.
bądź uczciwa, trafisz też uczciwego i będziecie szczęśliwi, pamiętaj że karma wraca. zarówno ta pozytywna jak i negatywna. :)
  • Odpowiedz