Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj poinformowałam wreszcie męża koleżanki o jej romansie i zdradach. Choć nie było ciężko i zbierałam się z tym ponad 3 lata było warto. Czekam teraz na odwet w ramach którego żoneczka zacznie szukać na fb moich byłych i pisać im to samo w końcu zemsta Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snap-Dragon: eh nie to napisałem co chciałem...a przynajmniej czytający tu pokracznie mogą zrozumieć

propsy miały być za to że to mąż koleżanki a nie żona kolegi w sensieswoja koleżankę w końcu wydałaś
  • Odpowiedz
@Snap-Dragon: szanuję. Ja tez kiedyś dla ziomka powiedzialem o zdradach i podbojach, jego kobiety do jego kolegów w tym do mnie. Na poczatku bylem najgorszy ch@j ,bo go urobila. Po ok. 1.5r przyszedl z buteleczka wody ognistej z przeprosinami ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Dutch: Bałam się konsekwencji w zasadzie sama nie wiem jakich. Bałam się że w ramach zemsty laska zacznie pisać do obecnego partnera zarzucając mi to samo a że mieliśmy wtedy spięcie to nie chciałam wywoływać niepotrzebnych napięć. Ale po tej akcji dziewczyny bez tabu poczułam się winna i napisałam do typa, co miałam zrobić czuje jakby kamień spadł mi z serca jednocześnie wiem że mogę w ten sposób stracić część
  • Odpowiedz