Wpis z mikrobloga

Mirki dzisiaj poinformowałam wreszcie męża koleżanki o jej romansie i zdradach. Choć nie było ciężko i zbierałam się z tym ponad 3 lata było warto. Czekam teraz na odwet w ramach którego żoneczka zacznie szukać na fb moich byłych i pisać im to samo w końcu zemsta Pijcie ze mną kompot ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Snap-Dragon: 3 lata a to czekałaś? nigdy nie zrozumiem takiej logiki. takie rzeczy się mówi po paru miesiącach max, żeby dać ewentualnie czas na przyznanie się do winy. a tak to świadomie zniszczyłaś chłopu trzy lata. przez ten czas mógł znaleźć kogoś nowego, zaręczyć się czy cokolwiek. a tak to biedny żył w kłamstwie i marnował swoje lata bo ty nie chciałaś się wtrącać.
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: ona przegląda wykop i zna mój nick, być może już wie o tym gdyż pisałem nie raz, że to robię. ja na przykład nie mam nic do ukrycia i gdy zechce może wziąć mój telefon, czytać wszystko itp.
  • Odpowiedz
@GrindujTopy:

sprawdzam obecnej różowej telefon gdy śpi regularnie

bądź uczciwa, trafisz też uczciwego


Taaak
Może by się zgadzało gdybyś napisał coś w stylu "bądź chorobliwie zazdrosna i z manią kontroli wszystkiego, to też trafisz na chorobliwie zazdrosnego z manią kontrolowania wszystkiego (i do tego skromnego)". Nie ma innego powodu do sprawdzania komuś po kryjomu telefonu niż właśnie taki przypadek.
  • Odpowiedz