Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie, ze incele z tagu #przegryw biorą się za dyscyplinowanie kobiet. Przecież wiadomo, ze akcja #dziewczynybeztabu to piętnowanie kobiet, za to że śmiały mniej więcej niż jednego partnera seksualnego. Czy wy jesteście normalni? Kto traci czas, aby stalkowac zdradzające dziewczyny? Piszecie do ich rodzin, babć itd do pracy? Ze dziewczyna się rucha?????!!!??? Szczerze to co was to obchodzi? Boli was ze dziewczyny mają urozmaicone życie seksualne? Nawet jeśli zdradzają, to chyba jest ich sprawa i zdradzanych rogaczy - po co robić z tego krucjatę? Cała ta akcja jest bardzo niebezpieczna, jesteśmy o krok od tego , żeby sfrustrowani incele wychodzili z bronią na ulice i strzelali do niewiernych kobiet- i nie przesadzam tutaj zbytnio.

Dlaczego wy #przegryw nie zajmiecie się czymś pożytecznym? Np. Moglibyście wystalkować w internecie pedofilie i ich zgłaszać na policję, piętnować. Ale zdradzające kobiety to jest lepszy temat. Jak one śmią się ruchac?!? I to nie z nami !

Dodatkowo, większość afer wykopu, kończy się tym, aby komuś sprawić przykrość, zniszczyć i zgnoic osobę.

Przeglądałem #reddit tam na #gonewild jest banowana i bardzo piętnowana próba jakiegokolwiek stalkingu, mizogonii , na #wykop #wgw praktycznie każda zostanie wysyalkowana, zniszczona, a screeny ze zdjęciami pójdą mailem, do jej babci, rodziny, pracy itd a niech ginie coorva jedna z drugą.
  • 55
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zenekklocek: dobrze ze nietoleruje zdrady, ale #!$%@? się obcym ludziom do sypialni to przesada
@thestructor: Wynikałoby z tego, że się zgadzamy w tych kwestiach, tylko po co pisałeś wcześniej o zdradach w tonie protekcyjnym? Ty sam akceptujesz zdradę? Możesz to wytłumaczyć, bo nie rozumiem?
@thestructor "Nawet jeśli zdradzają, to chyba jest ich sprawa i zdradzanych rogaczy - po co robić z tego krucjatę?" To po jakiego grzyba się tym dzielą i szukają akceptacji dla takich zachowań, które normalnymi zachowaniami nie są? #!$%@? ze skutkiem zdrady we wszystkich kulturach było jest i będzie piętnowane. Co innego jak laska nie jest w związku i rucha się z kim popadnie, a co innego jak ma męża, którego zdradza i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@thestructor: piętno z definicji ma być widoczne. Jeśli zdradzasz w najbliższym otoczeniu w rodzinie (po przysiędze na przykład) to dlaczego nie miałbyś bez pardonu wynosić tajemnice służbowe z pracy? Jeśli najbliższa Ci osoba nie może Ci zaufać to co zrobi szefu?
Nie jestem przegrywem, paszczurem, etc. Mam po prostu twarde zasady.
Nie wpierdzielamy się do cudzych sypialni, ale to sypialnia i jak widać całe szambo z niej, które wybiło, wydostały się
@majordomus: jak ktoś zdradza z twoich przyjaciół, rodziny itd i o tym wiesz to co innego. Tu masz #!$%@? się do sypialni zupełnie obcych osób których nawet nie znasz, tak samo powodów z których zdradzają