Wpis z mikrobloga

Przeraża mnie, ze incele z tagu #przegryw biorą się za dyscyplinowanie kobiet. Przecież wiadomo, ze akcja #dziewczynybeztabu to piętnowanie kobiet, za to że śmiały mniej więcej niż jednego partnera seksualnego. Czy wy jesteście normalni? Kto traci czas, aby stalkowac zdradzające dziewczyny? Piszecie do ich rodzin, babć itd do pracy? Ze dziewczyna się rucha?????!!!??? Szczerze to co was to obchodzi? Boli was ze dziewczyny mają urozmaicone życie seksualne? Nawet jeśli zdradzają, to chyba jest ich sprawa i zdradzanych rogaczy - po co robić z tego krucjatę? Cała ta akcja jest bardzo niebezpieczna, jesteśmy o krok od tego , żeby sfrustrowani incele wychodzili z bronią na ulice i strzelali do niewiernych kobiet- i nie przesadzam tutaj zbytnio.

Dlaczego wy #przegryw nie zajmiecie się czymś pożytecznym? Np. Moglibyście wystalkować w internecie pedofilie i ich zgłaszać na policję, piętnować. Ale zdradzające kobiety to jest lepszy temat. Jak one śmią się ruchac?!? I to nie z nami !

Dodatkowo, większość afer wykopu, kończy się tym, aby komuś sprawić przykrość, zniszczyć i zgnoic osobę.

Przeglądałem #reddit tam na #gonewild jest banowana i bardzo piętnowana próba jakiegokolwiek stalkingu, mizogonii , na #wykop #wgw praktycznie każda zostanie wysyalkowana, zniszczona, a screeny ze zdjęciami pójdą mailem, do jej babci, rodziny, pracy itd a niech ginie coorva jedna z drugą.
  • 55
@thestructor: Będę miał czyste sumienie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Każdy ma prawo wiedzieć. Jak biją człowieka na ulicy to też nie zareagujesz? Przecież to nie Twoja sprawa. Nie robiąc stajesz się współwinnym. Mówię o zdradzie, żeby nie było, że piętnuje te 15 latki. #!$%@? mnie one swędzą.
@oilonroK: Wczoraj był taki przypadek i facet nie wie, że narzeczona mu się puszcza ¯\_(ツ)_/¯
@thestructor: Nie wiem po co ta dyskusja. Wyobraź sobie sytuację, że żona Ci się puszcza i Twój kolega z pracy o tym wie, ale nic nie mówi, bo to nie jego sprawa. W końcu po dwóch latach wszystko wychodzi na jaw. On wiedział cały czas, ale nie puścił pary z gęby. Jak się z Tym czujesz? Wziąłeś z nią ślub, wspólny kredyt, kochałeś, a ona Cię zdradzała.
@Kapsel3k: człowieku, jakbyś zajął się swoim życiem, może byś miał dziewczynę, rozładował trochę napięcie i przestał interesowac się życiem innych. Zbaczasz z tematu, najpierw były morderstwa, teraz mówisz o biciu na ulicy. To nie to samo, co zdrada - ty próbujesz to zrównać
@Przychlast: co to ma do rzeczy? Wystarczyło zrobić #!$%@?, zrobić konkretną cenzurkę i wrzucić na mirko. Bez pokazywania twarzy czy nazwisk. Teraz równie dobrze takie laski mogą się dobrać do dup „dobrych mireczków” za publiczne zniesławienie.
@Kapsel3k: mam żonę, i nie chciałbym się dowiedzieć od kumpla z pracy ze żona mnie zdradza. Uwierz mi, zdrada to nie jest nigdy impuls itd. To raczej przemyślana sprawa. Wiem z kim jestem, zdrada to jest wierzchołek góry lodowej, jak jest w związku zle, to się to czuje i odbiera sygnały. Każdy powinien radzić sobie z tym we dwoje, a nie z #!$%@? się osób trzecich. Zobacz jak to absurdalnie brzmi,
@thestructor: nie wiem mnie to nie jara więc tego nie robie, niemniej zaletą takiego działania jest to, że da to do myślenia wielu osobom, że dzielenie się wszystkim publicznie nie jest najlepszym pomysłem, a poza tym ukróci promowanie takiego trybu życia. Koniec końców jednak mówienie komuś żeby sam wykorzystywał swoją energię w taki a nie inny sposób, samemu tego nie robiąc jest śmieszne.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@zenekklocek: uświadomić ci, ze to nie twoja sprawa, co obcy dla ciebie ludzie robią w sypialni

@thestructor: @thestructor: dobry jesteś hipokryta - a osoby do których to kierujesz chcą tylko uświadomić osobę zdradzaną, że jest robiona w #!$%@? przez kogoś kto kreuje się na najbliższą osobę.

To co kto robi w łóżku to jego sprawa, o ile nie zdradza, wtedy zaczyna być to pośrednio i moja sprawa, bo i
@thestructor: ludzie mający problemy, będący zapomniany społecznie zaczynają się wypaczać i chorować psychicznie, szok, niedowierzanie. Jeżeli młodzi mężczyźni będą dalej dyskryminowani, to problem będzie jedynie się nasilał, i takie grupy będą coraz bardziej radykalne, również szok. Jest to moralnie naganne, no ale co z tego, skoro to naturalna kolej rzeczy, zobaczysz jaka tibia będzie za 5-10 lat, o ile nic sie nie zmieni