Wpis z mikrobloga

@mleko23 mordo #!$%@? zajecie ale podwazasz nożykiem, zrywasz pierwsza warstwe folii, pozniej zmywaczem sie #!$%@? z tym 20 min, a na koncu jak zostanie sama folia to ja zeskrobujesz nozykiem i znowu sie pare minut #!$%@? ze zmywaczem do paznokci. Jedno z gorszych zajec przy samochodzie
  • Odpowiedz
  • 1
@mleko23: tak jak dwóch chłopców ( ͡º ͜ʖ͡º) napisało, całe ostrze od nożyka do tapet czy tam do czego on służy i przeciagasz od lewej do prawej, wcześniej zmocz sobie Clinem!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mleko23: ja ostatnio walczylem z tym mocno. 30 minut smażyłem to suszarką od wewnątrz i zewnątrz i taki #!$%@?. Zeszła ledwo ta wierzchnia warstwa i dalej #!$%@? nie chce schodzić.

Powiedziałem, że mam to w dupie i niech ten kto wymyślił te nalypki niech sam tutaj #!$%@? i mi to gunwo z szyby zeskrobuje.
  • Odpowiedz
Zimą za pomocą suszarki można niezłe kuku zrobić... :) Jednak ja zawsze biorę żyletke plus zmywacz do paznokci i jest git :)
  • Odpowiedz
Płyn do mycia naczyń i nóż do tapet. Ja tak winiety usuwam. A jak nie to rozpuszczalnik i szmatką zejdzie jeszcze szybciej, ale będzie smierdzialo.
  • Odpowiedz