Wpis z mikrobloga

@swietlowka: Jesteśmy partią wolnościową, dlatego nie podoba się nam, że żydzi chcą zrobić z swoją nową skarbonkę. Nie podoba nam się, że 5% mniejszość stara się wymusić i wprowadzić siłowo swoją chorą ideologie wszystkim czy tego chcą czy nie. Nie podoba nam się, zabijanie Polskich nie narodzonych dzieci, a jednocześnie promując zachodnią rozwiązłość seksualną, która w niektórych krajach przybrała już poziom robienia tego ze zwierzętami.Nie podoba się nam, że państwo coraz
nie podoba się nam, że żydzi chcą zrobić z swoją nową skarbonkę.


Dlatego zakażemy im wstępu lub ograniczymy prawa

Nie podoba nam się, że 5% mniejszość stara się wymusić i wprowadzić siłowo swoją chorą ideologie wszystkim czy tego chcą czy nie


Dlatego nie dostaną równych praw - będą nadal mieli ograniczone

Nie podoba nam się, zabijanie Polskich nie narodzonych dzieci, a jednocześnie promując zachodnią rozwiązłość seksualną, która w niektórych krajach przybrał już
@shiromaru

Dlatego zakażemy im wstępu lub ograniczymy prawa

Dlatego będziemy przestrzegać polskie prawo. Każdy powinien mieć wolność do traktowania

Dlatego nie dostaną równych praw - będą nadal mieli ograniczone

Dlatego będą równi wobec prawa.

Dlatego zastosujemy odpowiednie zakazy.

oraz przywileje po urodzeniu, gdyż wolność matki kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność w chwili poczęcia.

Jedyny punkt, w którym mogę się zgodzić - tu nie ma żadnego ograniczania wolności.

W żadnym nie
@animelover_97: Czyli postulujesz wprowadzenie malzenstw homoseksualnych, ponieważ osoby homo powinny mieć prawo do wziecia slubu z kims kogo kochają. Podobnie jak takie prawo mają hetero?

A popierasz legalizację związków kazirodczych? Przecież też mogę bardzo gorąco kochać swoją siostrę pragnąc z nią ożenku.
W obecnym stanie prawnym osoby heteroseksualne tej samej płci też nie mogą wziąć ślubu. Każdy jest równy wobec prawa.


@Volki: To zabawne. Myślałem, że może chodzi o zalegalizowanie związku z osobą, którą kochamy. Nieważne czy tej samej płci, czy innej. Heteroseksualna para może wziąć ślub, dla pary homoseksualnej nie ma takiej opcji i nie ma żadnego powodu żeby jej nie było.