Wpis z mikrobloga

Uważam, że użytkowniczki z tej grupy to totalne debilki. Tak samo jak nauczyciele w grupach nauczycielskich, którzy strategię na strajk obmyślali w super tajnych grupach i zdziwieni, że potem o strategii powiedzieli w TVP. Większość tego społeczeństwa powinna iść na lekcje obsługi internetu. Nie, nie tylko dzieci w szkołach i nie tylko akcje o bezpieczeństwie w sieci dla maluchów są potrzebne. Wszyscy dorośli muszą mieć taką edukację zapewnioną, bo dorośli są jeszcze głupsi niż te dziesięcioletnie dzieci.

Co nie znaczy, że popieram wszystkie Wasze działania. Wystarczyłoby umieszczać niektóre wpisy na Wykopie (z zakrytymi danymi), żeby dziewuchy dostały lekcję do końca życia i obsrały się ze strachu. Nie trzeba realnie im tego życia niszczyć, bo takie traumy ciągną się za ludźmi latami. Niektóre z nich są jeszcze młode, mają szansą zmądrzeć.

Ale uświadomienie zdradzanych partnerów to jest wręcz obowiązek! Brzydzę się zdradami.

#dziewczynybeztabu #oswiadczenie #gownowpis #szkola
  • 22
  • Odpowiedz
@giovan-a: alzo

takie traumy ciągną się za ludźmi latami

chya će poebao dziewczynko, ile razy widziałem jak nagie zdjęcia jakichś #!$%@? wylatywały na światło dzienne i w sumie lochy chwile pogroziły że się zabiją, dostały grupe wsparcia jakby nie wiem były zgwałcone i więzione 5 lat przez ojca a potem znowu jakaś sytuacja że wyciekały nowe zdjęcia xD kiedy wy zrozumiecie że jak sie ma dwucyfrowe iq to nie da się
  • Odpowiedz
@Onlydzban: To samo. Takie osoby nie są w stanie stworzyć trwałej relacji. Tak samo jak te które lecą na "egzotykę" w postaci gościa z Nigerii czy Pakistanu co niedawno pasł kozy : takie kobiety są nieprzewidywalne i niewarte uwagi i nie pisz mi że jestem niby rasistą bo na gościa o podobnym statusie tylko że Polaka nawet taka by nie spojrzała. Co do całej tej akcji: zaakceptowały regulamin fejsa i same
  • Odpowiedz
@patrzpan: wykop wchodzi w dorastania. Lekcja pierwsza - możesz ruchac sie z kim tylko chcesz. Zdziwiony co nie? Lekcja druga - nie masz prawa zaglądać ludziom do łóżek. Lekcja trzecia - dziwisz sie, ze nie chca na was patrzeć jak organizujecie takie akcje. To jest strzal sobie w kolano, bo wy będziecie musieli laski oklamywac, ze z wykopu jestescie xD. Lekcja czwarta - związek to nie małżeństwo. Zdrada jest wolną wola
  • Odpowiedz
@Onlydzban: Tyle że zdrada prowadzi do uszczerbku psychicznego/fizycznego. Ilu się wyhuśtało bo jakaś szmula go zdradziła? Uważasz że to w porządku to twoja sprawa. Co do tego kto z kim się rucha to wolałbym wiedzieć ilu przede mną było bym ocenił czy w ogóle warto się angażować
  • Odpowiedz