Wpis z mikrobloga

@ravau: ja też znam taką historię tylko, że to jeden znajomy. Najpierw zdradziła go dziewczyna bo był jak wszyscy, a ona lubiła jak ją ktoś przeleci jak szmatę i da w mordę, co z tego, że zarabiał jak wolała pójść do takiego co nic nie zarabia. Potem jego żona znalazła w robocie gościa 2x starszego i dała mu dupy, tym razem podobno był niedobry dla niej i zarabiał 2x tyle, nic
  • Odpowiedz
znam typiare, która podczas gdy jej Mirek poszedł na ryby, umawiała się z gościem, on z pod domu ja zabierał i jechał do lasu na 2-3h, a potem ją odstawial pod chatę xD


@ravau: Aż pewnego razy mąż szybko wrócił i krzyczy z przedpokoju: "Strasznie leje". A ona mu odkrzykuje: "No widzisz, a ten debil poszedł na ryby".
  • Odpowiedz
  • 8
@wrecekrzepki No tak, bulwienie się to standard i nie mam prawa nazywać rzeczy po imieniu bo "wszyscy są źli".
Związek opiera się na zaufaniu i takie zachowania powinny być piętnowane.
  • Odpowiedz
  • 1
@wrecekrzepki Nie widziałem dzisiejszej akcji i dopiero wszedłem na vipok.ru po cały dniu. To był chyba pierwszy wpis w gorących, co nie zmienia faktu, że bolciwanie na boku to zwykłe #!$%@?ństwo do czego się odnosiłem. I nie przekonasz mnie, że to standard.
  • Odpowiedz