Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@leftfinger: bo zaczyna jak robak przeliczać. Skoro chce tam zostać to po #!$%@? przelicza? Będzie zarabiał w chf, płacił i żył za chf to po #!$%@? przelicznik na zlotowki? No chyba że będzie tam jeździł pracować, żyć jak śmieć, jeść gowno, żeby wracać do Polski i żyć jak Pan na pokaz. Jak połowa polaczkow która wyjechała za granicę
@NowyJa: nie pracowałem ale sporo widziałem.

Praca dość ciężka i wymagająca kondycji fizycznej, składasz i rozbierasz rusztowania. Cały czas coś targasz, rurka tu rurka tam. Zabezpieczenie z przypięciem się do odpowiedniego elementu tylko i wyłącznie więc jak dobrze składasz rusztowanie jesteś bezpieczny. Trzeba tylko to dobrze robić i używać mózgu co by potem nie było że w połowie się rozpada. Praca po więcej niż 8h, przerwy zależnie czy rusztowanie na teraz
@NowyJa: Montowałem z 15 lat temu stalowe rusztowania. Praca ciężka, dużo pyłu, ale najczęściej dobrze płata. Ja bym brał. Czy niebiezpieczna? Tak, trzeba uważać na prąd i najlepiej stosować linki. Z doświadczenia mogę powidzieć, że prądu najczęściej nie wyłączają ( tak było w PL) i żadnych linek do 15metrów nie dawali. Robiliśmy najczęściej budynki 2- 3 piętrowe. Na wieżowcach BHP pewnie wygląda lepiej .