Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niepoprawny_marzyciel: tu chyba kolega nie ma zielonego pojęcia o pracach budowlanych.Bez podstawowego kursu to nawet na yard nie wejdziesz na segregacje takich rurek.Po 6 miesiącach a czesto po roku tu zależy jak dobry jesteś , jesteś wysyłany na 5 dniowy kurs z kilkoma egzaminami państwowymi 1200f. Od wtedy możesz wejść na rusztowanie i zaczynać prace na wysokości(na co jest kolejny kurs bo rocznie przez upadki z wysokości ginie w samaj uk
@TheAwaken czy twój kolega zajmuje się tylko tynkami maszynowymi? Gdzie się tego nauczył, na jakimś kursie? Jak jest z pracą w Polsce z ciągłościa zatrudnienia , ciężko znaleźć zlecenia? Ja zajmuję się teraz szpachlowaniem/łączeniem regipsow w UK ale myślę o czymś co pozwoliło by mi wrócić i spoko zarabiać w Polsce w przyszłości :D dzięki
@NowyJa: i opowiem Ci krótko parę moich przygód. Pracując w budownictwie zwiedzilem trochę kraju. Widziałem jak wygląda skarbiec banku od środka, sejf, remontowalem zakłady zbrojeniowe, więc miałem okazję potrzymac broń, amunicję w rękach. Posiedzialem sobie na działu p-lot. Parę panien z rusztowania też się poderwało ;) a najlepsze jest to że zależnie owszem od firmy ale zrobić lewizne jest łatwo. Ja raz sobie wywiozlem 3 kg miedzi. Niby nie majątek ale