Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@NowyJa: ale ja wiem o tym. Dlatego Ci wszyscy piszą żebyś nie przeliczał, bo jak tam pojedziesz i zaczniesz liczyć to skończysz jak Janusz na kaszance i pasztetach. Zatrudniony będziesz tam i wszystkie składki zdrowotne + podatek też będziesz miał tam opłacone? To jedź. Jeśli przez jakieś lol firmy, że podatek tam, ale zdrowotne i emerytalne w Polsce, to #!$%@? to. Pójdziesz na chorobowe to dostaniesz max 3k płn za cały
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@TheAwaken: automatyka to praca fizyczna? Zawsze mi się zdawało że to człowiek który steruje tymi maszynami które pakują opakowania itp

@ranestwen: automatyka a automatyka, jak jesteś np. mechanikiem automatykiem na instalacji w fabryce i musisz targać zawory ważące np 100kg to jednak jest praca fizyczna :)

Swoją drogą zawór 100kg to ten jeden z lżejszych :)
@NowyJa: pracowałem przez rok w Holandii i to zależy od wielu czynników. Po pierwsze 20 000 na miesiąc wydaje mi się trochę podejrzane. Zapytaj się na jakim typie rusztowań będziecie pracować, czy to będą projekty na budownictwo/przemysł. Poza tym o ile się nie mylę (nie wiem jak to wygląda w Szwajcarii), trzeba mieć odpowiednie szkolenia i certyfikaty. Praca zależy od ekipy z jaką robisz. Jak się trafią fajni ludzie to idzie
ScaffTag - @NowyJa: pracowałem przez rok w Holandii i to zależy od wielu czynników. P...

źródło: comment_7nITXxbq4MVWT5yTPx86GMHs6pRjEM58.jpg

Pobierz