Wpis z mikrobloga

Tak doszedłem do wniosku, że nie mam czego ani nawet kogo bronić w razie wojny. W zasadzie to nie mam nawet motywacji, aby to robić.
No bo jakby tak krótko podsumować:

- nie mam żadnego wartościowego majątku, na którym by mi zależało 
- polskie witaminki mają mnie w dupie, bo nie mam mordy 10/10 i 195cm wzrostu 
- do tej pory są ze mną nieprzyjemne wspomnienia z gimnazjum i szkoły średniej
- nigdy nawet nie trzymałem za rękę 
- większość mojego życia spędziłem w agonalnej samotności 
- ten kraj to karton

Podobne przykłady mógłbym mnożyć. A jak to ma się u was? Macie coś lub kogoś, kogo moglibyście bronić?

#przegryw #blackpill #obowiazkowecwiczeniawojskowe
  • 38
  • Odpowiedz
@Nestii-: po opisie to raczej jeżeli pobór będzie sensowny to ci broni nie tyle do rąk nie dadzą co nawet na oczy nie zobaczysz i będziesz przydzielony do zaplecza xd. W sumie podobnie jak ty ma bardzo dużo ludzi. A jeżeli chodzi o sam temat poboru, to nasz kraj jest za duży na taki idiotyczny pomysł, za to brakuje obrony cywilnej i systemu reagowania w razie wojny, na zasadzie organizacji i
  • Odpowiedz
@Nestii-: Starych mi szkoda, jeszcze trochę mogliby pożyć i psów. Wszyscy tak gadają, że nie ma po co, bez koneksji nie wyjedziesz, a po wrzuceniu do okopu, wojna zdehumanizuje, przeciwnika jak i ciebie.
  • Odpowiedz
po opisie to raczej jeżeli pobór będzie sensowny to ci broni nie tyle do rąk nie dadzą co nawet na oczy nie zobaczysz i będziesz przydzielony do zaplecza xd


@Eremites: Może broni nie zobaczy, ale pociski lecące w jego stronę na froncie już tak. Będziemy robić za mięso armatnie.

a ja bede sobie siedzial w piwnicy i czekal az mi sie blok zawali na łeb a jak bede mial fart to
  • Odpowiedz
po opisie to raczej jeżeli pobór będzie sensowny to ci broni nie tyle do rąk nie dadzą co nawet na oczy nie zobaczysz i będziesz przydzielony do zaplecza xd


@Eremites: no ja dostałem przydział z dupy jakieś 6 miesięcy temu z którego wynika że w razie konfliktu mam się stawić w zakładzie pracy bo nasz zakład ma strategiczne znaczenie xD
  • Odpowiedz
@Nestii-: Byś dostał kolbą i #!$%@? pałą i byś chodził jak w zegarku. Na początku pewnie by obowiązywał sąd polowy. To część pewnie się załapie na kulkę w łeb na uboczu.
  • Odpowiedz
- polskie witaminki mają mnie w dupie, bo nie mam mordy 10/10 i 195cm wzrostu 


@Nestii-: dokładnie tak, to nie twój kołek w głowie tylko to jest jedyny powód dlaczego cie laski unikają. Zakladam ze zadnego kolegi czy znajomego tez nie masz? Tez przez twarz? KAŻDY facet z dziewczyna ma morde 10/10 i 195cm. Niezłe urojenia
  • Odpowiedz
@Nestii-: Typie nikt się nie będzie pytał czy masz o co walczyć. Przyjdzie wojna się nie stawisz to parę lep na ryj dostaniesz i będziesz chodził jak rozkażą.
  • Odpowiedz
- ten kraj to karton


@Nestii-: Naprawdę sądzisz, że w USA, Szwecji, Niemczech itd. nie ma przegrywów? Są, bo problem nie jest w kraju, a w twojej głowie. Oczywiście, że życie jest niesprawiedliwe i mamy jego różną trudność, różny start w nie. Oczywiście, ze łatwiej żyłoby się w bardziej rozwniętym kraju, ale liczenie na to, że przenosząc się maicznie do np. USA ze swoją obecną mentalnością coś w twoim życiu by
  • Odpowiedz
  • 8
@Bombonier: podejście iście radzieckie. Tak czy inaczej, nie ważne jak mocno dostane to i tak nic to nie zmieni, bo po prostu nie nadaje sie fizycznie do wojska ani nawet psychicznie. Nie udzwigne nawet wyposazenia
  • Odpowiedz
@Nestii-: Byś dostał kolbą i #!$%@? pałą i byś chodził jak w zegarku. Na początku pewnie by obowiązywał sąd polowy. To część pewnie się załapie na kulkę w łeb na uboczu.


@RedTiger: @Nestii: Generalnie to się robi tak, że biorą np. grupkę 30 takich dezerterów, jednemu pokazowo kula w łeb i reszta już będzie chodzić jak w zegarku. Mówię ci, nie warto się wychylać.
  • Odpowiedz