Wpis z mikrobloga

@prezes_n: Moje chromium (zawsze otwarte dwa, na jednym średnio 40 kart na drugim koło 5) potrafi wpieprzać ~4-5 giga na śniadanie :P Ale to też spora wina niektórych zajebistych usług. Zamkniesz facebooka i gmaila i już 500 Mb w kieszeni :)
  • Odpowiedz
@UlfNitjsefni: Że co? No nie jestem pewien czy to tak działa. Raczej nie zabierze sobie RAMu bo niby tak aplikacja sama z siebie odda, albo system usunie dostęp do niej? Raczej OS wrzuci dane do pamięci wirtualnej - a jak ktoś ma HDD to niekoniecznie dobrze to działa, a na SSD szkoda cykli :)
  • Odpowiedz
@kavillock: Akurat Opera zawsze była najbardziej innowacyjna tylko ostatnio przystopowali, bo chcą się przesiąść na silnik Webkita.

Opera wprowadziła m.in. "Wklej i przejdź","Speed Dial" i skórki zanim te trafiły do Firefoksa.
  • Odpowiedz
@kolakao: Już się przenieśli na webkit, w wersji Opera 15 (btw, nie było ani 13 ani 14). Z tego co widzę po komentarzach użytkowników, to narzekają że klon chroma, że nie ma tego za co cenili Operę etc. Mam nadzieję, że poprawią, to wrócę tam, bo gdzieś od roku bujam się na chromie
  • Odpowiedz