Wpis z mikrobloga

@rdza: to po #!$%@? rower do pracy jak już mam kartę miejską/bilet?
W poprzedniej pracy (okolice zachodniego) miałem dwóch rowerzystów z prawdziwego zdarzenia.
Jeden jechał z Wilanowa a drugi z Bielan (Młociny). Obaj całą trasę pokonywali rowerem - i za to szacun.
A taka pozerska #!$%@? z rowerem w metrze musi się pokazać, że jest fajny, eko,wege i srege.

Nie jesteś w stanie przejechać całej trasy? Zostaw rower w domu.
Jest
  • Odpowiedz
Nie jesteś w stanie przejechać całej trasy? Zostaw rower w domu.


@Tajny_agent_CIA: i kto ma o tym decydować? xD Jakiś noname z internetu? Może mieć kiepską komunikację do i z metra. Ja wtedy bym ze sobą brał tylko i wyłącznie składany rower, ale co kto lubi.

W poprzedniej pracy (okolice zachodniego) miałem dwóch rowerzystów z prawdziwego zdarzenia.

Jeden jechał z Wilanowa a drugi z Bielan (Młociny). Obaj całą trasę pokonywali rowerem
  • Odpowiedz
to po #!$%@? rower do pracy jak już mam kartę miejską/bilet? (...) Nie jesteś w stanie przejechać całej trasy? Zostaw rower w domu. (...) Jest #!$%@? pogada? Zostaw rower w domu.


@Tajny_agent_CIA: A może ktoś po prostu lubi jeżdzić metrem z rowerem? Prawo tego nie zabrania, co więcej, są określone zasady przewożenia roweru metrem, to co się czepiasz? Teoretycznie to bagaż jak każdy inny.

RiGCz - rozwiązuje 99% problemów ludzkości.


@
  • Odpowiedz
  • 32
@Tajny_agent_CIA no ale co w tym złego? jeśli mieszka na jakimś Ursynowskim wygwizdowie, a potrzebuje roweru w centrum to jechanie z Ursynowa do Centrum rowerem jest absurdalne z powodu ilości świateł po drodze.

a tak, dojedziesz do celu w 15min i wtedy już możesz pędałować gdzie chcesz
  • Odpowiedz
@Tajny_agent_CIA: Ja mam rower, kartę i samochód, używam naprzemiennie - to nie działa tak, że masz kartę to nie potrzebujesz roweru czy auta :P

Metro określa zasady przewozu rowerów. A powodów żeby przejechać metrem z rowerem może być tysiąc - np.:
- ktoś podjeżdża bo w jakimś innym miejscu zaczyna mu się fajna droga rowerowa
- musi akurat przenieść się w odleglejsze miejsce, w szybkim czasie i nie może sobie pozwolić
  • Odpowiedz