Wpis z mikrobloga

Kurde ale duma,

siostrzeniec dwa i pół roku i sam włączył sobie bajke na youtube :) Młody zaczyna już nieźle mówić. Może będzie programistą :P Bo ciągle w telefonie siediz i coś grzebie (siostrze nawet komórkę zabiera i z nią zasypia) taki dobry jest :))))

Najlepsze jest jak telefon pokazuje rozładowanie baterii, to młodziak chodzi i wyciąga telefon i mowi pron pron pron (a chodzi mu o prąd ha ha ha)

Gdzieś to zgłsoić, albo zbadać mu IQ?

#dzieci #pytanie #madki #technologia #android #youtube #programowanie
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@jmuhha: i wszystko się zgadza w tym zarzutku. Młody wgapiony w telefon, więc c-----o u niego z mówieniem. Bo i siedzi cicho, nie rozmawia z innymi. Taki przyszły piwniczak "wykopki pomuszcie, bo jak mam z kimś gadać, to ręce mi się pocą" xD
Całkiem realny zarzutek, gratuluję.
  • Odpowiedz
Aż mi się przypomniał post typa na mirko, który dzieciakowi ograniczał kontakt z jakąkolwiek technologią, a zamiast tego kupił mu jakiies stare g---o i powiedział, że jak chce telefon to musi sobie sam zaprogramować XD coś tam mówił, że jest jakimś administratorem i dlatego tak dzieciaka wychowuje xD ma ktoś link do tego?
  • Odpowiedz
@jmuhha: Duma? To jest smutne... zbyt dużo technologii w tym wieku zabija rozwój dziecka i upośledza je na stałe... jest sporo badań pokazujących jak youtube, tablety i komórki spowalniają rozwój np. procesów socjalizacji, rozwój mowy, kreatywności itd...
  • Odpowiedz
@jmuhha: dwa i pół roku i wielkie halo? to nie chce mowic co moja corka potrafiła w wieku 2.5 a teraz lvl 3 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@jmuhha ja miałem rok i dwa miesiące i mówiłem pełnymi zdaniami, a czytać nauczyłem się sam w wieku trzech lat z koła fortuny. Jak do tej pory, żadnym p---------m literackim noblistą nie jestem, za to siedzę na forum ze śmiesznym obrazkami i czytam jakieś wysrywy o b--------h.
  • Odpowiedz