Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 298
PiS woli zmienić prawo oświatowe w sprawie matur niż dogadać się z nauczycielami XD

k---a serio, już pomijając całkiem fakt czy nauczycielom się należy czy nie, w ładnym stanie musi być nasz kraj, że rząd woli pisać ustawy na kolanie żeby tylko dojechać do wyborów XD

https://www.google.com/amp/s/www.money.pl/gospodarka/rzad-szybko-zmienia-prawo-oswiatowe-umozliwi-to-przeprowadzenie-matur-6373822221346945a.html%3famp=1

#bekazpisu #bekazpodludzi #strajknauczycieli #polityka
  • 76
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@J-Roc: hehe no właśnie dowcip polega na tym, że jak górnicy zaprzestaną wydobycia to od razu uderzy to w rząd bo przykręci się źródełko z hajsem, a na oświacie im nie zależy, zaś ludzi łatwo przekonać że nauczyciele są niepotrzebni (łatwiej niż z lekarzami nawet)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Vafik: to nie są pewne warunki - to jest propozycja w-------a części nauczycieli, nazywajmy rzeczy po imieniu. Naprawdę zgodziłbyś się żeby w wyniku strajku, w którym wziąłeś udział w------i cię i rozdali innym twoje pieniądze? XD bo nie ma pewności na dzień dzisiejszy kto wyleci
  • Odpowiedz
  • 0
@powaznyczlowiek a może po prostu zacząć strajkowac od września i przestać uczyć? Miesiąc obsuwy w nauce wielkiej krzywdy nikomu nie zrobi, ale nikt przynajmniej nie zawali roku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@J-Roc: i wtedy byś zwrócił uwagę na ten protest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) a rząd, który właśnie wygrał wybory i ma przed sobą pewne 4 lata kadencji by zwrócił? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@powaznyczlowiek czyli twierdzisz że rząd by pozwolil na to że w szkole nikt nie uczy? I tak większość ludzi nie popierała tego protestu, teraz po tych groźbach to prawie wszyscy XD tym straszeniem sami sobie strzelili w stopę. A podobno to ludzie inteligentni...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@J-Roc: no i tyle samo w tym prawdy co piszesz - brak poparcia? To gdzie są te manifestacje rodzicow przeciw nauczycielom? ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdzie marsze i protesty?
  • Odpowiedz
  • 0
@powaznyczlowiek wyborcą pisu nie jestem ani ich nie popieram ( ͡~ ͜ʖ ͡°) osobiście nie znam nikogo kto by ten strajk popierał. W pracy tylko raz słyszałem żeby ktoś wypowiadał się o strajku pozytywnie (ojciec nauczycielki btw XD)

Znam przypadek gdzie rodzice klasy maturalnej podali do US listę nauczycieli udzielajacych na lewo korepetycji, także nie jest tak że nikt nie protestuje ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 1
@powaznyczlowiek a ty byś manifestował przeciwko ludziom którzy będą mieli wpływ na przyszłość twoich dzieci? Jakie realne przejawy mam ci pokazać? Mam nagrywać jak ludzie których znam się wypowiadają na temat strajku czy jak? Czy wolisz przykłady z internetu pełnego trolli jak ty? Podałem ci przykład z donosem do US, co jeszcze chcesz? Mam ci wysłać protokół przyjęcia donosu czy jaki h-j?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
ty byś manifestował przeciwko ludziom którzy będą mieli wpływ na przyszłość twoich dzieci?


@J-Roc: gdyby właśnie niszczyli te przyszłość, a łącznie ze mną cały kraj był przeciw nim - jeszcze jak ( ͡° ͜ʖ ͡°) a jednak cisza - no to o czym to świadczy?

Przestań podawać przykłady anegdotyczne - pokaż jakiś ogólnopolski ruch rodziców przeciw nauczycielom skoro cały kraj jest tak źle do nich nastawiony
  • Odpowiedz