Wpis z mikrobloga

Na wykopie krytyka Ubera spotyka się z kompletnym niezrozumieniem czy wręcz drwinami, pamiętam że niedawno rozwinęła się tutaj dyskusja na ten temat, gdzie ktoś pytał o konkretne opracowanie - przypomniałem sobie, że kiedyś właśnie coś takiego czytałem. Artykuł nieco długawy ale aspekty społeczne i ekonomiczne dotyczące Ubera to kilka pierwszych akapitów - nie mniej polecam jednak przeczytać całość, bo interesująca. Temat został kompleksowo omówiony, przedstawione zostały też potencjalne rozwiązania wskazanych problemów.
Rynkowy imperializm – monopole i globalny łańcuch wartości. Studium przypadku i propozycje obrony

#antykapitalizm #ekonomia #gruparatowaniapoziomu #neuropa #4konserwy #uber #redpill #libertarianizm
Pobierz Revmir - Na wykopie krytyka Ubera spotyka się z kompletnym niezrozumieniem czy wręcz ...
źródło: comment_OudbJGz0HNkvJxy2u7hmjwWLvxpp955T.jpg
  • 25
@Marek_Licyniusz_Krassus: dobrze to podsumował @Carlos_Irwin_Estevez

1149zł do ręki / miesiąc


Od razu mowie że jestem fanem Ubera (kibicuje mu, nawet sam się zastanawiałem żeby dorobić bo sporo wolnego czasu) - ale matematyka nie kłamie, niestety - zaniżanie stawki i januszowanie zupełnie jak w #spedycja ;/

No i liczę w miarę dokładnie, bo 8H dziennie, przez 5 dni w tygodniu to jest regularne zajęcie/prowadzenie firmy, nie dorabianie na boku.

34 588 -