Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym memem honk honk? Parę dni nie było mnie na wypoku i się rozkrecila jakąś akcja atakowania jednych przez drugich. Na początku jak zobaczyłem tego pepe, to myślałem, że to jakiś pepe pro lgbt i sobie pomyślałem, że taki nawet sympatyczny. Potem zobaczyłem, że jest on używany do wysmiewania lgbt i ogólnie pojętego "lewactwa". Tylko zupełnie nie rozumiem w jaki sposób on to robi? Co niby jest tutaj przesmiewczego? Co on ma symbolizować? I dlaczego mam się obrażać jak ktoś mi napisze "honk honk"? To jakiś wyższy poziom abstrakcji, niech mi ktoś to możliwie sensownie wyjaśni, bardzo proszę mirko. Przeczytałem o co chodzi na knowyourmeme ale nadal wydaje mi się to strasznie głupie.

#kiciochpyta #4konserwy #neuropa
GrammarNazi - Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym memem honk honk? Parę dni nie b...

źródło: comment_joxSedrwgnogK7bHKY0BBXWKl3dlbIGY.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Po tym jak Hillary Clinton pokazała mem ze zwykłym pepe i ogłosiła światu, że ta żaba jest symbolem nienawiści i białej supremacji, to wcale się nie dziwię, że powstała taka kolorowa odmiana tego mema, bo moja reakcja na info od Pani Hillary pokrywała się w 100% z tym co przedstawia clown pepe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: polityka nie ma nic do rzeczy.

Rodzice nie szczepią swoich dzieci - media krytykują

Rodzicie wycinają 14-latce piersi - media chwalą.

Gdyby rodzice wrzucili swoje dziecko w ogień i byli za to chwaleni, myślałbyś to samo: świat klaunów.
  • Odpowiedz
rzeczywistości wirtualnej


@kult_cwaniaka: uff... bo już się bałem, że zamachy terrorystyczne i wzmożone gwałty na Niemkach i Szwedkach to się dzieje naprawdę! Dziękuje za uświadomienie mnie lewicowy intelektualisto! ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jakich argumentów? Czy lewacki kiedykolwiek w swojej historii przedstawiali jakiekolwiek argumenty? Kto niby to robił - Stalin, Mao, Polpot?


@temekx: jakie argumenty mają prawaki? Kto ich używał? Hitler? Franco? Pinochet?
  • Odpowiedz
Jednocześnie widzę ze niektóre osoby tu zarzucają ze ludzie postujący żyją w innej rzeczywistości, ale jak dla kogoś obrazek wrzucony przez kogoś w internet to top tier problem którym trzeba się zając a najlepiej zdelegalizować, to zazdroszczę jego życie musi być wtedy prostsze kiedy realne problemy zastępujemy takimi.
  • Odpowiedz
Problem morderstwa również będzie marginalny, bo dotyczy conajmniej dwóch osób


@johny-kalesonny: Porownywanie walenia sie w dupsztala przez dwoch facetow i możliwości, żeby w świetle prawa ogłosili się "partnerami" do tego jak szkodliwe są morderstwa. To jest właśnie obraz liberałów. xDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@maxatop dlaczego XD to stary kosciol, jak brudni zabija ci matke i wyruchaja na twoich oczach jej zwloki to bedzie bardziej zabawne niz pozar notre dame? Dxx
  • Odpowiedz