Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym memem honk honk? Parę dni nie było mnie na wypoku i się rozkrecila jakąś akcja atakowania jednych przez drugich. Na początku jak zobaczyłem tego pepe, to myślałem, że to jakiś pepe pro lgbt i sobie pomyślałem, że taki nawet sympatyczny. Potem zobaczyłem, że jest on używany do wysmiewania lgbt i ogólnie pojętego "lewactwa". Tylko zupełnie nie rozumiem w jaki sposób on to robi? Co niby jest tutaj przesmiewczego? Co on ma symbolizować? I dlaczego mam się obrażać jak ktoś mi napisze "honk honk"? To jakiś wyższy poziom abstrakcji, niech mi ktoś to możliwie sensownie wyjaśni, bardzo proszę mirko. Przeczytałem o co chodzi na knowyourmeme ale nadal wydaje mi się to strasznie głupie.

#kiciochpyta #4konserwy #neuropa
GrammarNazi - Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym memem honk honk? Parę dni nie b...

źródło: comment_joxSedrwgnogK7bHKY0BBXWKl3dlbIGY.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: Jest to reakcja na sytuację, która jest wręcz zabawna np. "Spotkanie gejów" a my jako prawica/skrajna prawica śmiejemy i odczuwamy ból związany z sytuacją się z tego i aby to podkreślić używamy Pepe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 27
@maxatop Połowa filmu o imigrantach, druga o marszu niepodległości. No i? Czy chodzi o to, aby wytknac, że przyjmowanie imigrantów było będęm, bo gwałty itp? A marsz niepodległości co ma symbolizować? Patrzcie - mądry naród się przeciwstawił?

@Norek00 o jakiej sytuacji piszesz? Jakie "spotkanie gejów"?

@kult_cwaniaka Domyślam się, ale jest to dla mnie tak absurdalne, że jestem ciekaw jaki tok myślowy za tym idzie.
  • Odpowiedz
  • 26
@maxatop Ja #!$%@?ę, co jest nie tak z ludźmi którzy to tworzą i oglądają? @Norek00 Ale podales taki przykład, że nie wiadomo o co chodzi. Czym ma być "spotkanie gejów"? Że co idą ulica i powiedzą sobie cześć? O co chodzi?
  • Odpowiedz
Co niby jest tutaj przesmiewczego? Co on ma symbolizować?


@GrammarNazi: Tzn. mnie cieszy ten mem, bo oznacza, że konserwatyzm tak naprawdę ściąga maskę "zaniepokojonych rozsądnych ludzi", i pokazuje prawdziwą twarz zwykłych idiotów, którzy nie mają żadnych argumentów. Po prostu konserwatyzm już dawno temu przegrał, a konserwy teraz to spamujące nieśmiesznym contentem boty.

Ten mem powstał na 4chanie jako wyśmianie wszystkich "lewackich" problemów, jak transgender, homoseksualizm, uchodźcy etc.
  • Odpowiedz
  • 17
@johny-kalesonny Z tego co tutaj czytam też tak to odbieram. To chyba taka próba osmieszenia czegoś co wydaje się niezrozumiałe, obce. Bez uzasadnienia, po prostu ma wyśmiewać coś co jest "dziwne" dla kogoś. Tak to rozumiem.

@maxatop Jakby były marginalne to by nie zalewaly mediów. Media nie podają nudnych tematów, które nikogo nie obchodzą tylko takie które zapewnią oglądalność i hajs. To właśnie konserwy robią problem z czegoś co na ogół ich
  • Odpowiedz
@GrammarNazi: chyba nie zauważyłeś że użyłem cudzysłów ( ͡° ʖ̯ ͡°) w sumie, określenie "koloratka" bardziej pasuje do kapłanów lgbt, przecież to oni emanują kolorkami a nie księża kk, którzy są czarno-biali ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz