Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym memem honk honk? Parę dni nie było mnie na wypoku i się rozkrecila jakąś akcja atakowania jednych przez drugich. Na początku jak zobaczyłem tego pepe, to myślałem, że to jakiś pepe pro lgbt i sobie pomyślałem, że taki nawet sympatyczny. Potem zobaczyłem, że jest on używany do wysmiewania lgbt i ogólnie pojętego "lewactwa". Tylko zupełnie nie rozumiem w jaki sposób on to robi? Co niby jest tutaj przesmiewczego? Co on ma symbolizować? I dlaczego mam się obrażać jak ktoś mi napisze "honk honk"? To jakiś wyższy poziom abstrakcji, niech mi ktoś to możliwie sensownie wyjaśni, bardzo proszę mirko. Przeczytałem o co chodzi na knowyourmeme ale nadal wydaje mi się to strasznie głupie.

#kiciochpyta #4konserwy #neuropa
GrammarNazi - Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym memem honk honk? Parę dni nie b...

źródło: comment_joxSedrwgnogK7bHKY0BBXWKl3dlbIGY.jpg

Pobierz
  • 94
@maxatop:

Cały cyrk jaki wytworzył się wokół problemów, które są marginalne, ale zalewają media

no rzeczywiście, najważniejszy problem tego świata ( czyli samych konserwatystów) to to, że w reklamach jest biała kobieta i czarnoskóry mężczyzna. to są prawdziwe, powtarzam PRAWDZIWE problemy tego świata :D:D:D:D

A na poważnie: Nie uważam aby marginalne było to, że środowiska konserwatywno nacjonaliostyczne próbują walczyć z wolnością (szczególnie obyczajową) bo widzą marksizm kulturowy we wszystkim co jest