Wpis z mikrobloga

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym memem honk honk? Parę dni nie było mnie na wypoku i się rozkrecila jakąś akcja atakowania jednych przez drugich. Na początku jak zobaczyłem tego pepe, to myślałem, że to jakiś pepe pro lgbt i sobie pomyślałem, że taki nawet sympatyczny. Potem zobaczyłem, że jest on używany do wysmiewania lgbt i ogólnie pojętego "lewactwa". Tylko zupełnie nie rozumiem w jaki sposób on to robi? Co niby jest tutaj przesmiewczego? Co on ma symbolizować? I dlaczego mam się obrażać jak ktoś mi napisze "honk honk"? To jakiś wyższy poziom abstrakcji, niech mi ktoś to możliwie sensownie wyjaśni, bardzo proszę mirko. Przeczytałem o co chodzi na knowyourmeme ale nadal wydaje mi się to strasznie głupie.

#kiciochpyta #4konserwy #neuropa
GrammarNazi - Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym memem honk honk? Parę dni nie b...

źródło: comment_joxSedrwgnogK7bHKY0BBXWKl3dlbIGY.jpg

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: no, banka informacyjna stron rzadowych i organizacji miedzynarodowych xD to przeciez wy twierdzicie ze fakty to rasizm, i wazniejsza jest twoja opinia niz dane statetystyczne xD
najsmieszniejszy jest fakt ze placzesz ze prawaki wyzywajom A SAM ZACZALES OD STEKU WYZWISK W SWOIM PIERWSZYM POSCIE xD
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: przeciez to ty zaczales od "WY", a teraz placzesz ze ktos robi to samo? Przeciez ty jestes jakims skrajnym kretynem
Super dyskusja
Ty - wy prawaki to costam costam, debile
Ja- nie, to wy lewaki to debile
Ty - oooo wy? co to, komunizm? :)))) i tylko wyzywac potraficie :))))

jestes idealnym spelnieniem tego mema, gratuluje, pajac ktory sam nie widzi co robi ale innym wytyka
honk honk
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji: opisujesz prawakow, ja nim jestem, a wiec to to samo co wy.
Przeciez to wlasnie ty od poczatku nie masz zadnych argumentow oprocz zwyczajnych problemow ze zrozumieniem tekstu pisanego, ale nie dziwi mnie to, w koncu jestes lewakiem, nie rozumienie co sie dzieje dookola ciebie jest podstawa twojej ideologii
  • Odpowiedz