Wpis z mikrobloga

@FS_szkolna17 Może jednak warto napisać jakieś sprostowanie odnośnie tego co się teraz dzieje?
Nie chcę cię hejtować, jako redaktor byłeś i jesteś okuratny, nie interesuje mnie też dlaczego tak ci się podobają te pasożyty, to twoja sprawa. Odwaliłeś kawał dobrej roboty ale ostatnie wydarzenia są jakimś jednym wielkim nieporozumieniem.

Okej, walenty jest jaki jest ale on coś mówi o jakiejś umowie którą niby złamałeś, wątpię że w pijackim amoku (o ile taki był) gada takie bzdury. Ty za to nie mówisz nic o tym i przedstawiasz się jako poszkodowany który nic złego nie zrobił. To jak to w końcu jest?
To, że były tu jakieś osoby które cię obrażały to prawda ale takim zachowaniem właśnie sprawiłeś, że wygrali, że udało im się #!$%@?ć sławka tak aby stąd odszedł i więcej się nie pokazywał. Myślałem, że jako osoba która wchodzi w takie środowisko jesteś na hejt przygotowany. Jak widać myliłem się.

Ignorowanie sprawy nic ci nie da, a tylko wzmocni hejt przeciwko tobie. No chyba, że już nie chcesz być uczestnikiem US17 to wszystko jedno co zrobisz.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz A.....i - @FS_szkolna17 Może jednak warto napisać jakieś sprostowanie odnośnie tego c...
źródło: comment_OfsatXKyR36vMwru2sJCwjK66TRdQhOj.jpg
  • 66
@Watchser: całe odniesienie potem, ale w skrócie walenty sie zglosil w mailu do mnie ze mi pomoze przerobic film. wiec ja go dostalem jeszcze tego samego wieczoru. wycialem jeszcze kilka moich słów, ktore nic nie wnosiły i wrzuciłem jako niepubliczny. Potem napisalem ze bedzie to dla wykopków jak M pojdzie w tripa. Akurat tak sie stalo ze zaraz nastepnego dnia poszedl. wiec umiescilem. I napisalem ze post zniknie za 30minut i
Walenty przerobił nagranie dostarczone przez Sławka, ale myślał, że będzie je mógł zamieścić na swoim kanale. Sławek przechwycił nagranie przerobione i zamieścił je na swoim kanale. Walenty się #!$%@?ł i na swoim kanale zamieścił orginał.

Tak chyba było.
jego nagranie obejrzało 50 osob a potem dostałem od realizatora TVP nagranie drugie, lepiej zrobione, i teraz ono jest u mnie jako niepubliczne. Inne niestety musze zglaszac. Ja przeciez sie nie czepiam przeróbek, @FilmikizHumorkiem sie ze mna dogaduje, jest zgoda. Dalej by byla zgoda ale Walenty przesadził. Co ja mu zrobiłem? co wnosi że głos jest odkodowany? to że można komuś naje.bać personalnie?