Wpis z mikrobloga

@FS_szkolna17 Może jednak warto napisać jakieś sprostowanie odnośnie tego co się teraz dzieje?
Nie chcę cię hejtować, jako redaktor byłeś i jesteś okuratny, nie interesuje mnie też dlaczego tak ci się podobają te pasożyty, to twoja sprawa. Odwaliłeś kawał dobrej roboty ale ostatnie wydarzenia są jakimś jednym wielkim nieporozumieniem.

Okej, walenty jest jaki jest ale on coś mówi o jakiejś umowie którą niby złamałeś, wątpię że w pijackim amoku (o ile taki był) gada takie bzdury. Ty za to nie mówisz nic o tym i przedstawiasz się jako poszkodowany który nic złego nie zrobił. To jak to w końcu jest?
To, że były tu jakieś osoby które cię obrażały to prawda ale takim zachowaniem właśnie sprawiłeś, że wygrali, że udało im się #!$%@?ć sławka tak aby stąd odszedł i więcej się nie pokazywał. Myślałem, że jako osoba która wchodzi w takie środowisko jesteś na hejt przygotowany. Jak widać myliłem się.

Ignorowanie sprawy nic ci nie da, a tylko wzmocni hejt przeciwko tobie. No chyba, że już nie chcesz być uczestnikiem US17 to wszystko jedno co zrobisz.
#kononowicz #patostreamy
A.....i - @FS_szkolna17 Może jednak warto napisać jakieś sprostowanie odnośnie tego c...

źródło: comment_OfsatXKyR36vMwru2sJCwjK66TRdQhOj.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@FS_szkolna17: Sławek dobry, tylko vipok curvy :) Sam mam do Ciebie żal i pretensje, bo w sumie drugi raz stałeś się naiwniakiem - pierwszy raz, kiedy ukazałeś legowisko - pewnie tylko sam wiesz ile musiałeś poświęcić nerwów i czasu by się od tego odkręcić.
  • Odpowiedz
@FS_szkolna17: To tym bardziej nie rozumiem tego zdenerwowania że ludzie wynoszą na swoje kanały i robią przeróbki. To była oczywista oczywistość. Zrozumiałbym, gdyby wynosili coś co faktycznie miało być dla bardzo wąskiej grupki i z twoim prawdziwym głosem ale początkowo, zanim diament się nie odpalił, krążyła ta bezpieczna wersja która na 100% nie wpędziła by cię na jakąś minę.
  • Odpowiedz
@antek_akrobata: niestety w przypadku leczenia odwykowego Majora panstwo Polskie jest nieudolne. Po pierwsze w zadnych oddzialach detoksykacyjnych nie przyjmują osób wąchające rozpuszczalniki czy kleje. A takie nitro uzaleznia fizycznie podobnie jak alkohol czy opiaty. Po drugie, w wypadku majora wchodzilby prywatny osrodek odwykowy za suchego zgodą. Po trzecie duzo sie mowi o zamkniecie majora na oddziale zamknietym. Zeby majora poddac przymusowego leczenia musialby byc przez sad ubezwlasnowolniony. Knur nie jest
  • Odpowiedz