Wpis z mikrobloga

@FS_szkolna17 Może jednak warto napisać jakieś sprostowanie odnośnie tego co się teraz dzieje?
Nie chcę cię hejtować, jako redaktor byłeś i jesteś okuratny, nie interesuje mnie też dlaczego tak ci się podobają te pasożyty, to twoja sprawa. Odwaliłeś kawał dobrej roboty ale ostatnie wydarzenia są jakimś jednym wielkim nieporozumieniem.

Okej, walenty jest jaki jest ale on coś mówi o jakiejś umowie którą niby złamałeś, wątpię że w pijackim amoku (o ile taki był) gada takie bzdury. Ty za to nie mówisz nic o tym i przedstawiasz się jako poszkodowany który nic złego nie zrobił. To jak to w końcu jest?
To, że były tu jakieś osoby które cię obrażały to prawda ale takim zachowaniem właśnie sprawiłeś, że wygrali, że udało im się #!$%@?ć sławka tak aby stąd odszedł i więcej się nie pokazywał. Myślałem, że jako osoba która wchodzi w takie środowisko jesteś na hejt przygotowany. Jak widać myliłem się.

Ignorowanie sprawy nic ci nie da, a tylko wzmocni hejt przeciwko tobie. No chyba, że już nie chcesz być uczestnikiem US17 to wszystko jedno co zrobisz.
#kononowicz #patostreamy
Pobierz A.....i - @FS_szkolna17 Może jednak warto napisać jakieś sprostowanie odnośnie tego c...
źródło: comment_OfsatXKyR36vMwru2sJCwjK66TRdQhOj.jpg
  • 66
@FS_szkolna17: to jest tłumaczenie dla debila naprawdę. Ty mówisz prawde już jak mieszkańcy szkolnej.
Nie chciałeś by film wyciekl żal ci ze zależy komuś na wyświetleniach. Rotfl to po co piszesz ogłoszenie na wykopie że dasz każdemu film?
Bo mogłem nawet ja założyć konto i ci napisać dawaj i byś dał.
Powiedz lepiej co chciałeś osiągnąć wrzucając w sieć majora nacpanego i nie udawaj niewiniatka że ci skradł film i puścili
A, i jeszcze temat zrzutek. Była jedna. Łącznie 65zł na wyjazd na szkolną. osoby wpłacające mogły zobaczyć m.in. filmy Ale Meksyk, 6części. ktore już są na moim kanale. Była to motywacja do kolejnych materiałów. Ja tam w marcu byłem dwa razy. I troche mnie to kosztowało. Ale wiecej zrzutek nie robie. Filmy nie publikowalem od razu bo po co 20 w jeden dzien? jak czasem sa takie dni jak teraz, ze nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FS_szkolna17: Mnie to najbardziej mierzi fakt #!$%@? tego filmu. Zawsze staliśmy po tej samej stronie w kwestii poszanowania cudzej pracy włożonej w pozyskanie materiału, a tu taki klops xD