Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy od 10 lat rodzina spędzała święta u ciebie i przyjeżdżała na gotowe. Teraz gdy mówisz że nie dasz rady wprawić świat bo pojawił się trzeci bąbelek. Oczywiście nie zapraszają cię tylko spędzają święta we własnym gronie, zapraszając wszystkich tylko nie ciebie. #swieta #wielkanoc #feels
  • 193
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czemu


@Mystoo: Dodam jeszcze że relacje się popsuły jak przestałem dawać pieniądze rodzicom, od tej pory jestem be. Do tego matka chce zapisać swoje mieszkanie siostrze bo ona taka bidna a ja już mam i sobie radzę.

@wilk132: nie może tak do końca tego zrobić bez Twojej zgody lub spłaty Twojej części mieszkania.
  • Odpowiedz
@wilk132 Stary jak ja cie bardzo rozumiem miałem podobnie teraz mam od 2 lat spokój i nie obchodze świat a cała rodzina poobrazana bo jak to tak dzień święty nie świecić. Także przyzwyczaja się do takiego spokoju i szybko to docenisz
  • Odpowiedz
@wilk132: Typowe, u mnie matka przez 25 lat wyprawiała wszystkie święta, na które przyjeżdżała rodzina od strony ojca. Nawet nie na święta, ale wszystkie odwiedziny teściowej kończyły się tym, że matka musiała ich gościć.
Nikt nie zapytał się o pomoc czy nawet koszty wykarmienia wszystkich osób (głównie chodzi jednak o pracę i czas, który trzeba poświęcić). Gdy mama powiedziała, że wigilii w tym roku nie będzie wyprawiać to stała się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wilk132: a #!$%@? im we wszystkie otwory ciała.
Co za #!$%@? myślenie, przyjedźmy na gotowe, niech robio dla nas i za nas hehe.
Nie pozostałym dłużny na Twoim miejscu i olał zapraszanie na chrzciny, urodziny, komunie itd.
Jak się nie potrafi stworzyć dobrych relacji i wykazać nieco dobrej woli w stosunku do członków swojej rodziny, albo co gorsza, w samej rodzinie jawnie wybiera się kogo się lubi, a kogo nie
  • Odpowiedz
@wilk132 trzeba palić głupa i pytać kto w tym roku robi i czy jakieś ciasto przywieźć czy coś innego, a jeśli odmowa to jesteście na tyle dorosłymi ludźmi, że można powiedzieć kilka słów o takim zachowaniu, nie powinno się przyzwalać na pasożytowanie
  • Odpowiedz