Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy od 10 lat rodzina spędzała święta u ciebie i przyjeżdżała na gotowe. Teraz gdy mówisz że nie dasz rady wprawić świat bo pojawił się trzeci bąbelek. Oczywiście nie zapraszają cię tylko spędzają święta we własnym gronie, zapraszając wszystkich tylko nie ciebie. #swieta #wielkanoc #feels
  • 193
  • Odpowiedz
@wilk132: ja to w sumie mam #!$%@? w te święta i nic nie będe robił i nie chce mi się do nikogo jechać nawet, dzień jak codzień, polecam taki styl życia, przynajmniej nie trzeba denerwować się fochami bliskich
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: Serio, to nie żart. Od brata usłyszałem na Boże Narodzenie cytuje: "Ja #!$%@? święta, nie lubię świąt, mam #!$%@?", po czym zaprasza cała rodzinę tylko nie mnie.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: no zgadzam się, ale od dbania o relacje nie służą tylko święta. ja nie lubie żadnych świąt i uważam je za szopke w której nie chce brać udziału, a relacje utrzymuje na inne sposoby.
  • Odpowiedz
@wilk132: jprdle czasem z rodziną najlepiej na zdjęciu
Wesołych colego.
Nie przejmuj się i ciesz się tym czasem z najbliższą rodziną. Przynajmniej teraz wiesz jacy to ludzie.
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1: nie, z facebooka nie korzystam. moge przyjść na urodziny, imieniny lub jakieś inne spotkanie niezwiązane z religią albo po prosu odwiedzić w zwykły, szary dzień, tak o ()
  • Odpowiedz