Wpis z mikrobloga

@wilk132: A ja nie wiem,czy jest czego współczuć. Nie znam rodzin,gdzie wszyscy się trzymają razem-zawsze są jakieś niesnaski i problemy,a to chodzi o mieszkania,pieniądze,o spadek albo o inny styl życia.
Im wcześniej się zrozumie,że każdy żyje sam dla siebie,tym jest łatwiej. Jedyną osobą,która Cię nie zostawi.. Jesteś ty sam:)
Ja z rodziną mam słabe kontakty, ale dzięki temu dotarłam do tego w/w wniosku. Żyjesz sam dla siebie:) spokojnych świąt:)
@wilk132 o #!$%@?, wyjątkowo #!$%@? rodzina. Swoją drogą szacun, ja jestem po 30tce a nigdy świąt nie organizowałem, no ale tłumaczę to sobie tym, że nie założyłem rodziny. Mój starszy brat ma już długo żonę i dzieci i zawsze do rodziców lub teściów na święta chodzą.
@wilk132: Wiem że opisałeś ich jako lenie, ale próbowałeś cedować jakieś zadania na innych? U mnie w rodzinie i wśród przyjaciół jest to, że jak spotykamy się z okazji jakiegokolwiek eventu to każdy robi jedną, wybraną potrawę. Często jest tak, że gospodarz miejscówki musi wtedy tylko posprzątać przed i po imprezie i nic więcej, bo reszta wszystko ogarnęła . Może warto zarzucić taki pomysł też u Ciebie na następne święta, o
@wilk132: jezeli przygotowales swięta dla siebie, to walnij sporo fotek i wrzuc na fb jeżeli korzystasz z niego. Dupa im pęknie, proponuje oznaczyć osoby, które nie przyszły i serdecznie "nie pozdrowić". Będziesz miał spokój na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@wilk132: życzę Ci, żebyś odniósł w czymś sukces i zarobił miliony. Bardzo przyjemne uczucie pewnie będzie, jak nagle Twoja "rodzinka" zacznie skupiać całą swoją uwagę na Tobie, a ty możesz ich olać :D
@wilk132 z pewnością chcą Co dać od siebie odpocząć za tyle lat ciężkich przygotowań świątecznych. Powinieneś być im wdzięczny. ( ͡º ͜ʖ͡º)