Wpis z mikrobloga

To uczucie kiedy od 10 lat rodzina spędzała święta u ciebie i przyjeżdżała na gotowe. Teraz gdy mówisz że nie dasz rady wprawić świat bo pojawił się trzeci bąbelek. Oczywiście nie zapraszają cię tylko spędzają święta we własnym gronie, zapraszając wszystkich tylko nie ciebie. #swieta #wielkanoc #feels
  • 193
  • Odpowiedz
@wilk132: A ja nie wiem,czy jest czego współczuć. Nie znam rodzin,gdzie wszyscy się trzymają razem-zawsze są jakieś niesnaski i problemy,a to chodzi o mieszkania,pieniądze,o spadek albo o inny styl życia.
Im wcześniej się zrozumie,że każdy żyje sam dla siebie,tym jest łatwiej. Jedyną osobą,która Cię nie zostawi.. Jesteś ty sam:)
Ja z rodziną mam słabe kontakty, ale dzięki temu dotarłam do tego w/w wniosku. Żyjesz sam dla siebie:) spokojnych świąt:)
  • Odpowiedz
@wilk132 o #!$%@?, wyjątkowo #!$%@? rodzina. Swoją drogą szacun, ja jestem po 30tce a nigdy świąt nie organizowałem, no ale tłumaczę to sobie tym, że nie założyłem rodziny. Mój starszy brat ma już długo żonę i dzieci i zawsze do rodziców lub teściów na święta chodzą.
  • Odpowiedz
@wilk132 Z rodziną najlepiej na zdjęciach. Ale być może spędzisz te święta lepiej bo na własnych warunkach a nie tak by każdemu dogodzić. Spokojnych świąt Ci życzę.
  • Odpowiedz
@wilk132: Wiem że opisałeś ich jako lenie, ale próbowałeś cedować jakieś zadania na innych? U mnie w rodzinie i wśród przyjaciół jest to, że jak spotykamy się z okazji jakiegokolwiek eventu to każdy robi jedną, wybraną potrawę. Często jest tak, że gospodarz miejscówki musi wtedy tylko posprzątać przed i po imprezie i nic więcej, bo reszta wszystko ogarnęła . Może warto zarzucić taki pomysł też u Ciebie na następne święta, o
  • Odpowiedz
@wilk132: jezeli przygotowales swięta dla siebie, to walnij sporo fotek i wrzuc na fb jeżeli korzystasz z niego. Dupa im pęknie, proponuje oznaczyć osoby, które nie przyszły i serdecznie "nie pozdrowić". Będziesz miał spokój na zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wilk132: to jak nie wyjaśnią z dobrym powodem pozostawienia ciebie i rodziny w święta nie zaproszonych, a rodzice przebąkują o oddaniu majątku siostrze, gdzie od ciebie pożyczają kasę - dobrze się zastanów, czy nie masz ochoty dać sobie spokoju z pijawkami i walczyć o swoje - wystąp o zachowek.
  • Odpowiedz
@wilk132: życzę Ci, żebyś odniósł w czymś sukces i zarobił miliony. Bardzo przyjemne uczucie pewnie będzie, jak nagle Twoja "rodzinka" zacznie skupiać całą swoją uwagę na Tobie, a ty możesz ich olać :D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@wilk132: Trzymaj się i lej na nich. Takie zachowanie to klasyka w wykonaniu ludzi spokrewninych ze mną. #!$%@? rodzinka to najgorsze raczysko jakie może być i potrafi dobrze zryć beret. Wesołych świąt.
  • Odpowiedz
  • 0
@wilk132 z pewnością chcą Co dać od siebie odpocząć za tyle lat ciężkich przygotowań świątecznych. Powinieneś być im wdzięczny. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz