Wpis z mikrobloga

@DinaKaliente: jakby były #!$%@? warte to by ludzie ich nie kupowali bo by im psy chorowały. Prawda jest taka, że większość burków w Polsce na nich żyje i są zdrowe. A jak ci się trafił taki sierściuch co mu pszenica szkodzi to to mu kupujesz droższą karmę bezglutenową i tyle. Aha i trochę źle napisałem, bo nawet karmy over 10zł/kg składają się głównie z pszenicy/jęczmienia. Fakt jest taki, że gluten psom
@G_O_: kasze dla psa tez kupują, a #!$%@? to psom kiszki. Co ty myślisz, ze taki proces trwa pare dni?? Nie, trwa latami.
Są zdrowe tylko w przenośni, bo większość właścicieli to janusze i jak zwierze nie zwija się z bólu i nie zdycha, to znaczy, ze jest zdrowe i nikt nawet nie ma pojęcia co się dzieje w organizmie takiego zwierzka, No ale ok truj swojego psa kompletnie bezwartościowa karmą
@DinaKaliente: durna babo pokaż mi w którym miejscu napisałem jak karmię swojego psa? W ogóle nie napisałem, ze mam psa! Masz problemy ze zrozumieniem tekstu, czy co?

Co do sedna, to fakt jest taki, że pies jest wszystkożerny, tak jak człowiek i świnia a w przeciwieństwie do np. kota. Gluten w diecie mu nie szkodzi. Kwestią istotną jest zbilansowanie diety. Co do karm to nawet tanie mają zbilansowany skład tak, żeby