Wpis z mikrobloga

@DinaKaliente póki co to kolega @G_O_ napisał ładne merytoryczne posty a Ty p--------z od rzeczy ogólniki które czytasz od innych wykopowych specjalistów. Napisz coś konkretnego i uargumentuj swoje racje, a nie rzucasz byle zdaniem z d--y, że psom się kiszki niszczą. Byłaś w domu każdego psa, który ma zepsute kiszki, że tak gadasz?
  • Odpowiedz
@shadowboxin: xddd na hui mam argumentować z kimś kto się kompletnie na weterynarii nie zna i tracić swój czas. Widać, ze Ty tez się nie znasz skoro nie znasz nawet anatomii psa i wierzysz w coś co brzmi tylko i inteligentnie i nie ma związku z rzeczywistością xd No ale to już wasza głupota nie moja, ja nie mam zamiaru się produkować
  • Odpowiedz
@shadowboxin: uważaj, bo będę dawać wykład dwóm wykopkom co szkodzi organizmowi psu i dlaczego zwykła kasza potrafi zrobić spustoszenie w jego organizmie, bo tak im się chce XDD sam sobie poczytaj to będziesz wiedzieć.
  • Odpowiedz
@DinaKaliente patrzcie, specjalistka z technika weterynarii drugiego roku xDDDD


Po c--j się wdajesz w dyskusję skoro nic nie chcesz nawet napisać?
Ja się nie znam na weterynarii i psa też nie mam, ale chętnie bym poczytał. No ale szkoda, że takie wielkie umysły nie mają czasu przekazywać nam takiej ogromnej wiedzy bo biedne pieski w klinice czekają na ratunek (,).
  • Odpowiedz
@Emble: mój pieseł czasem lubi, choć właśnie nie powinien więc dostaje tylko awaryjnie jak np. raz na parę miesięcy zapomnę o ryżu - zazwyczaj dostaje lepszej klasy kurczaka plus ryż plus warzywa i trochę oliwy...
Dieta mojego psa>dieta studenta
  • Odpowiedz