Wpis z mikrobloga

webh.pl?
Według mnie jedna z najlepszych ofert w Polsce, do tego naprawdę atrakcyjne ceny.

Jeśli sobie życzysz mogę podać kod i będzie 20% taniej. Za dwa lata normalnie zapłacisz 349 zł (279,2 zł z kodem). Po roku masz już na stałe -20% na wszystkie usługi. Myślę, że to naprawdę dobra cena.
Własna serwerownia w Łodzi.
Masz 1 vCPU, 2GB RAM a w razie obciążenia bezpłatne skalowanie do 4 vCPU, 8GB RAM
Dysk
  • Odpowiedz
@KetMadero: a ja szczerze mówiąć póki co odradzam hosting webh, mimo, że z pełnym przekonaniem polecam ich VPSy.
Dlaczego?
1. Backupy nie są dostępne z panelu + przywrócenie backupu bazy na hostingu jest płatne co jest jakimś ultra januszostwem.
2. Stare PHP, nie jest aktualizowane, na prośby o udostępnienie nowszych wersji mają wyjebongo.

Jak VPSy są bardzo spoko i wszystko jest git, tak hosting dopóki nie rozwiążą tych dwóch spraw odradzam
  • Odpowiedz
@trustME: Posiadam Hosting i VPS w http://webh.pl, ani z jednym ani z drugim nigdy nie było problemu. Nie wiem może takie szczęście, na szczęście.

Tak naprawdę za kwotę 279 zł / 2 lata co wychodzi 139,5 / rok (z kodem polecającym czy po roku stażu w weh) bez jakiejkolwiek usługi automatycznego backupu i tak byłaby to w miarę rozsądna usługa.

Miło, że webh.pl robi kopie, natomiast lepiej kierować się zasadą,
  • Odpowiedz