Wpis z mikrobloga

Ziomek co wczoraj na #olx chciał mnie wydymać na kasę wysyłając fikcyjny dowód wpłaty kasy właśnie napisał że skoro nie wysłałem mu tak jak się umawialiśmy wczoraj przesyłki to poszedł rano do banku cofnąć przelew xD szkoda ze juz #bagiety poinformowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Troszke czasu mi na Policji zleciało, w sumie czasem nie dziwię się ze ludzie nie chcą zgłaszać oszustw i innych wykroczeń bo prawie 2h formalności, przesłuchań to tragedia. A to nie koniec... #oszukujo #policja
  • 85
chciał mnie wydymać na kasę wysyłając fikcyjny dowód wpłaty kasy


@tabarok:

ooo... czyli oprocz proby oszustwa dojdzie jeszcze falszerstwo dokumentow i przedstawianie ich jako autentyczne :]
Warto też tu na wykopie dla przestrogi podać jego numer telefonu, choć zapewne na słupa... ‭731 479 354‬


@tabarok: na stronach gdzie można sprawdzić numery telefonych, widać że już wcześniej próbował oszukać innych
@tabarok: nie chce Cię martwić ale większość takich spraw kończy się fiaskiem. Swojego czasu znajoma zgłosiła wyłudzenie/oszustwo na konkretniejszą kwotę -godziny zeznań na komisariacie, zbieranie dowodów na własną rękę i oczywiście wszystko w komplecie oddane podczas zeznań aby ułatwić pracę a wszystko po to aby po kilku miesiącach dowiedzieć się, że komisariat docelowy który zajmuje się takimi oszustwami w naszej okolicy nawet tych dokumentów i zeznań nie dostał.
Pomijając już często
@Agemaker: ja nie straciłem ani grosza, szybko zapaliła mi się lampka ze to za ładnie wygląda, gość płaci z góry, nie negocjuje ceny którą podałem z lekkim zapasem do ewentualnego zbicia, straciłem jedynie trochę swojego wolnego, liczę na sprawiedliwość, jednej hieny mniej.
@En3rgy: to oczywista oczywistość, choć kilka razy ludzie mi wysyłali kasę z góry mimo że mieli możliwość wysyłki za pobraniem, ale były to mniejsze sumy, sam nie wiem co nimi kierowało, ale wysyłka tylko po zaksięgowaniu pieniędzy.