Wpis z mikrobloga

Mówie bezmyślnym o p-------------u się do jakiejś nacji tylko dlatego, że ich pradziadkowie robili to co robi się na wojnie czyli zabijali. Taki sam stosunek mam do wypluwania w twarz młodym Niemcom, że są nacją morderców. To nic innego jak pokazanie swojej małości i na siłę robienie z siebie ofiary losu.


@CapoDiPtakMuzzapi: Tylko, że spora część tych to zwolennicy statych mordercow
  • Odpowiedz
@SergioMinetti:

A kto wcześniej wykonywał tą pracę? Nie istniała ta praca? Litości...


No oczywiście, że nie istniała. Miejsc pracy przybywa, Polaków ubywa. Ktoś musi zastąpić tę lukę. Przecież Ukarińców nie sciąga się tutaj na
  • Odpowiedz
@CapoDiPtakMuzzapi: czepianie się jest, bo Ukry nie widzą nic złego w tym co Bandera robił, a linia interpretacji historii tego upadłego państwa nie rozlicza trudnych tematów, ale robi z tych co mordowali Polaków bohaterów...
W Niemczech nikt z hitlerowców bohaterów nie robi.
  • Odpowiedz
@CapoDiPtakMuzzapi biedni niemcy, tylko dwie wojny światowe mają na koncie kurła, dawno i nieprawda ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Turahk dzisiejsi Niemcy wywołali dwie wojny światowe? A gdyby się okazało że Twój pradziadek zamordował parę osób to chciałbyś odpowiadać za jego winy i kajać się przed wszystkimi?

Polacy też niejednej zbrodni dokonali w swojej historii, ale ja wcale nie uważam że mam za te zbrodnie w jakikolwiek
  • Odpowiedz
@CapoDiPtakMuzzapi Polaków ubywa, ponieważ wynagrodzenie w Polsce jest nieadekwatne do wykonywanej pracy. Sprowadzanie taniej siły roboczej z Ukrainy, Bangladeszu, Indii i Filipin, jest czymś niedopuszczalnym i pogrąża Polskę w kierunku "Chin Europy". Kiedy ta ludność będzie już "niewłaściwa" ekonomicznie, co będzie następne? Ludność z Nigerii?

Zwłaszcza wschodnie Niemcy miały to wszystko ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Czechy pewnie też.

Mówię o realnym wzroście wynagrodzeń i nie tylko minimalnej pensji. Każda podwyżka minimalnej pensji powoduje wzrost cen wielu produktów, ponieważ
  • Odpowiedz
@CapoDiPtakMuzzapi: Bardzo mądrze mówisz, turboprawica zapomina ze imigracja z Ukrainy to bardzo wartosciowa grupa spoleczna gdzie praktycznie w 100% sa to ludzie w wieku produkcyjnym oraz odrazu podejmujacy zatrudnienie. To jak prezent dla naszego upadajacego społeczeństwa gdzie rodzi sie o połowe mniej dzieci niż Rosjanie dokonuja aborcji. Dla mnie wiekszym problemem jest prawica niz imigranci.
  • Odpowiedz
@CapoDiPtakMuzzapi: celnie w punkt, na dodatek w tym przypadku nie napisał tego do żadnego ukrainca tylko do play, mam wrażenie, sądząc po liczbie plusów jaką dostała ta żenada że albo ja tracę poczucie humoru, albo na mirko wchodzi nowe pokolenie, a kiedyś czułem się tu jak w domu
  • Odpowiedz
Przecież Oni drenują polską gospodarkę, mamy odpływ kapitału za granicę. Wysyłają swoje pieniądze do Ukrainy.

Na razie są liczną, ale słabo zorganizowaną mniejszością. Za jakiś czas, mogą pojawić się skrajne środowiska które będą ich scalać. Póki co, zwyczajnie w świecie muszą siedzieć cicho.

Z tym cywilizowaniem tutaj czy tam, to grubo poleciałeś. Różnice są widoczne gołym okiem, ale i tak to jest dużo mniejsza różnica niż w stosunku do imigrantów z Bangladeszu
  • Odpowiedz