Wpis z mikrobloga

@sEB-q: Mówie bezmyślnym o #!$%@? się do jakiejś nacji tylko dlatego, że ich pradziadkowie robili to co robi się na wojnie czyli zabijali. Taki sam stosunek mam do wypluwania w twarz młodym Niemcom, że są nacją morderców. To nic innego jak pokazanie swojej małości i na siłę robienie z siebie ofiary losu.
  • Odpowiedz
@SergioMinetti: Nie interesuje mnie to co się dzieje na Ukrainie. W Polsce nie ma problemu z banderyzmem u Ukraińców, poza nielicznymi przypadkami zwyroli, które zwykle kończą się ich powrotem na rodzinne ziemie. WIększość tych ludzi chce żyć spokojne, nie wchodząc w konflikty ze swoimi sąsiadami i zasilając ich gospodarkę. Docenim to i pokażmy, że jesteśmy dla nich dobrymi gospodarzami.
Mieszkam we Wrocławiu, gdzie tych ludzi jest pełno i mam o
  • Odpowiedz
@CapoDiPtakMuzzapi Przecież Oni drenują polską gospodarkę, mamy odpływ kapitału za granicę. Wysyłają swoje pieniądze do Ukrainy.

Na razie są liczną, ale słabo zorganizowaną mniejszością. Za jakiś czas, mogą pojawić się skrajne środowiska które będą ich scalać. Póki co, zwyczajnie w świecie muszą siedzieć cicho.

Z tym cywilizowaniem tutaj czy tam, to grubo poleciałeś. Różnice są widoczne gołym okiem, ale i tak to jest dużo mniejsza różnica niż w stosunku do imigrantów
  • Odpowiedz
  • 5
@CapoDiPtakMuzzapi

"Nie interesuje mnie to co się dzieje na Ukrainie. W Polsce nie ma problemu z banderyzmem u Ukraińców,"

Teraz nie, ale jak przyjdzie sprawdzam to ci ukry pierwsi kose sprzedadzą
  • Odpowiedz
@SergioMinetti: Widzę, że jesteś absolutnym ignorantem i nieukiem w kwestiach ekonomicznych i społecznych. Doucz się chłopaku, bo twoje rozumowanie na 'chłopski rozum' jest żenujące. Tak po krótce:

To, że wysyłają jakieś grosze z tego co zarobią nie jest żadnym 'drenażem' gospodarki. Wręcz przeciwnie, swoją pracą budują ją. Gospodarka zyskuje z wartości dodanej z ich pracy jako pracowników, z podatków i składek które płacą, z VATu za zakupy które robią jak każdy człowiek, z wynajmu mieszkań.

Co do ich ciężkiej pracy, to swoim naplywem hamują wzrost wynagrodzeń za
  • Odpowiedz
@CapoDiPtakMuzzapi Widzę że lubisz dużo mówić o ludziach których nie znasz, a to świadczy o twojej głupocie i niczym innym.

A kto wcześniej wykonywał tą pracę? Nie istniała ta praca? Litości...

Polacy również płacą wysokie składki i podatki, jakoś nich ich za to nie gloryfikuje. Do tego nie wysyłają pieniędzy na Ukrainę, tylko te pieniądze zostają w Polsce.
  • Odpowiedz