Wpis z mikrobloga

Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 sportback to dajcie znać

Audi A5 Sportback, 2017
KR3FH41
czarne

VIN WAUZZZF52HA023822

mam nagranie na kamerze całego zdarzenia, później zgram i wrzucę bo teraz policja prowadzi czynności

#krakow #mikroreklama #audi #zlodzieje

http://www.wykop.pl/artykul/4894023/skradzione-mirkowi-czarne-audi-a5-sportback/
Pobierz debenek - Zaje$##$ mi w nocy auto sprzed domu - jak zobaczycie gdzieś czarne Audi A5 ...
źródło: comment_wkXAxYsULm3DX1pGRoSgRMPv1Irk8DGC.jpg
  • 270
@LotnyJerry potrafią, ale nie chcą bo po co? I aoto skradzione Pan pójdzie kupi 2 interes się kręci. Auto pójdzie na części dla jakiegoś Janusza który nigdy nie kupił by nowego z salonu tylko kupił wrak, którego nikt by nigdy nie naprawił w gdyby nie kradzione części bo by się nie opłacało. Nawet ubezpieczyciel się cieszy bo niby musi wypłacić kasę, to ale w dłuższej perspektywie dzięki temu że auta giną schodzą
#!$%@?, i jak pod każdym wątkiem tego typu wykopki bredzą o GAPie, bo się naczytali jakie to wspaniałe. Zawsze jesteś w plecy, choćby czas zmarnowany na łażeniu na policję, załatwianie z ubezpieczycielem i brak samochodu (bo żadne, nawet najlepsze ubezpieczenie nie gwarantuje zastępczego na okres czekania na nowe auto nawet jak dostaniemy pełną wartość fakturową).
@OnufryZagloba: Dopóki sprawa się nie zakończy to będzie musiał spłacać raty, także i tak trzeba poczekać. Plus zanim przeliczymy straty należy poczekać na decyzję TU w sprawie przyjęcia odpowiedzialności za kradzież a uwierz, że często odmawiają.