Wpis z mikrobloga

@Simfecstio utrafisz astrę J w automacie w dobrej opcji. Jest sporo firm, co ściągają tylko ople z Niemiec - plus taki, że w tej marce po VINie sprawdza Ci w ASO całą historię serwisową i przebieg, więc dość pewne sztuki można znaleźć.
@OrzechowyDzem jak nie jest zajechany/uszkodzony/rozkalibrowany to normalnie działa. Zmienić olej na starcie (dynamiczna wymiana 900-1200 zł) i ma się spokój na parę lat (60tys. km).
Mam u siebie starszą wersję, jeszcze 4-biegowa i jest okay. Nie szarpie, ale też nie zmienia biegów w mgnieniu oka jak DSG ;) myślę, że dla rodziców wystarczy do normalnej jazdy.
@Simfecstio z nimi to jest tak, że raczej nie jest to powód do chwalenia się "jeżdżę Oplem", ale są raczej trwałe, dobrze wyposażone i części są względnie tanie.

Jakbys się serio interesował takim modelem, to w zasadzie jedyna wada, która może zaskoczyć to to: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=889241541262209&id=338598066326562

Jeśli jesteś z południa, to polecam Ci handlarza z linku powyżej - bez problemu pokaże Ci zdjęcia auta sprzed napraw i wyszczególni co było robione.
@zoniu myślę że moi rodzice nie muszą się chwalić jakim autem jeżdżą. A ojciec właśnie mówił że też mu tego opla polecali. Ewentualnie skoda. Teraz nie za bardzo mam czas. Wieczorem usiądę i posprawdzam