Wpis z mikrobloga

Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dlatego zdecydowaliśmy się na małe #rozdajo, a w zasadzie to #konkurs. Mamy dla Was trzy albumy "Instrukcja Obsługi Świrów" i wręczymy je autorom trzech najciekawszych komentarzy na temat ulubionej płyty z dyskografii O.S.T.R. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wyniki w piątek 12 kwietnia!
ostr_tabasko - Siemanko Mireczki! Słyszeliśmy, że na wykop.pl nie brakuje świrów, dla...

źródło: comment_ZsHbUdAZk9fqeWwHleNt2Jw23fnCXsuy.jpg

Pobierz
  • 209
Jazz w wolnych chwilach! Nie ma drugiego takiego albumu. Genialne sample, trzaski z winyla... młody byłem bardzo jak wyszła i nie wszystkie teksty rozumiałem, ale na pewno jest to jedna z płyt, które mnie ukształtowały :) Byłeś człowiekiem z przyszłości już w 2003, Adamie!
@ostr_tabasko: Ciężko wybrać jedną ulubioną płytę bo dobrego materiału (moim zdaniem) jest aż za dużo, ale ostatnie dwie płyty ("Życie Po Śmierci" oraz "W drodze po szczęście") zajmują specjalne miejsce na mojej półce z płytami. Także wymienię tutaj obie.

"ŻPŚ" - z tą płytą szczególnie się utożsamiam. W październiku 2017 roku zaczęła mnie strasznie boleć głowa. Szybka tomogografia i "mmm, panie Fudgehog... coś tam jest, biegiem na rezonans". Zbroja trochę do
@ostr_tabasko: płyta która najczęściej wspomniam to "tylko dla doroslych". Bardzo podoba mi się pomysł opowiadania historii przez całą płytę, każdy kawałek to ciąg dalszy, a wstawki Pana Michała Fajbusiewicza podkrecaly klimat niesamowicie. Dokładnie pamiętam jak po premierze przed snem włączyłem płytę do przesłuchania pierwszy raz, każdy kawalek był jak kolejny odcinek 997 zapowiadany przez Fajbusiewicza a opowiadany przez Adama, Mistrzostwo!