Wpis z mikrobloga

#najmadrzejszywykopek #najmadrzejszywykopowicz #propsydlayody

Wczoraj o 24.00 zakończyły się zapisy do turnieju. Zapisało się około 860 osób. Przypominam o dzisiejszych terminach wypełniania testów o godzinie 16.00 i 22.00. Po wypełnieniu testu prosiłbym o zgłaszanie mi wszelkich uwag dotyczących jego działania, będziemy starać się ew. powstałe problemy rozwiązywać. Prosiłbym o nieprzerywanie mi komentarzami dopóki nie skończę wszystkich wołać ;)

Dla przypomnienia wkleję także swój wpis z co ważniejszymi informacjami:

1. Dodatkowe terminy rozwiązywania testów ustalone na podstawie sugestii wykopowiczów to środa 23.00 i czwartek 21.00. Reasumując wszystkie terminy to: niedziela 16.00, niedziela 22.00, poniedziałek 20.00, środa 23.00, czwartek 21.00.

2. W komisji konkursowej oprócz @MistrzuYoda zasiedli @scyth @histeryk_13 i @shepard .

3. Testy, w których odpowiedzi będą ewidentnym trollingiem, nie będą w ogóle oceniane.

4. Użytkownicy z zielonym nickiem ostatecznie moją decyzją nie zostali dopuszczeni do udziału w konkursie, zgodnie zresztą z początkową informacją.

5. W puli nagród mamy obecnie:

-3 zapalniczki od użytkownika @Dreszczyk

-5 książek od użytkownika @CanisLupusLupus

-dostawę kurierską wszystkich nagród od użytkownika @KikU

-5 książek od użytkownika @semperfidelis

-5 pakietów umożliwiających nielimitowane korzystanie z bramki SMS przez określony czas od użytkownika @surma

-koszulka z nickiem zwycięzcy od portalu wykop.pl
  • 96
  • Odpowiedz
@zgon: pewnie lepiej, gdybym miał gwarancję, że wszyscy to zrobią, to bym tak zrobił. Dla pewności więc wolę zawołać. Wybacz, że Cię spamuję , nie będzie tych powiadomień wiele.
  • Odpowiedz
@Farquart: generalnie tak, ale niektórzy już mi pisali, że zarejestrowali się tylko po to, żeby zobaczyć jak to wygląda i brać udziału nie będą, więc ilu faktycznie było uczestników dowiemy się po wszystkim.

@TheMan: administracja odmówiła ustanowienia nowego odznaczenia za ten konkurs, ale powiedzmy, że już mnie raz w tej sprawie zaskoczyła mile, więc kto wie...
  • Odpowiedz
@stekelenburg:

generalnie tak, ale niektórzy już mi pisali, że zarejestrowali się tylko po to, żeby zobaczyć jak to wygląda i brać udziału nie będą, więc ilu faktycznie było uczestników dowiemy się po wszystkim.


To fakt, na pewno dużo mniej będzie. Nie zdziwiłbym się, gdyby nawet ~połowa. Trochę jak to zawsze jest z zapisami na Wykoparty
  • Odpowiedz