Wpis z mikrobloga

Jak to jest z ludzmi ktorzy np. rano przychodza do pracy i pija kawe z mlekiem(cukier w nim) i z cukrem, do tego ciasteczko, drugie sniadania zaraz itd a myja zęby rano godzine przed. Ma to jakikolwiek sens? Ja to w pracy jem sniadanie i zawsze mam ze soba szczoteczke soniczna w plecaku i nitke i po prostu w kiblu sobie myje zeby po posilku. Jak to jest ze ludzie myją te zeby rano i potem godzine potem jedza wszystko itd Czy to jest normalne u was? Bo ja mysle o tym w taki sposob ze jak umyjesz zeby rano i potem #!$%@? jakies cukry, kawy to niweluje jakikolwiek efekt umycia czy sie myle?
#stomatologia #zeby #dentysta #pytanie #przegryw bo mam problemy i kompleksy na tym punkcie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Skapiecalegolodupiec: Raczej wszyscy rano myją zęby, by odświeżyć sobie jape. Śniadanie i kawka po umyciu zębów też raczej mi lepiej smakuje, inaczej czuję w buziu powiew swojego żołądka. Guma do żucia i holsy chyba by ci wystarczyły zamiast tej szczoteczki w robocie :D
  • Odpowiedz
@PawelW124: no tak, bo dostają sie, ale jak je umyjesz to zredukujesz je do maej ilosci no i musisz miec wyleczone zeby bo jak masz dziuryt to one sie rozprzestrzeniają no i najlepiej uzyc plynu do plukania na noc tez i nic nie jesc, tylko pic wode przed snem. No i wazne zeby miec sline podczas snu czyli nie spac z otwartą mordą bo wtedy w mordzie masz sucho i
  • Odpowiedz