Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 782
Nie będę nikomu nic narzucał, ani starał się tłumaczyć tylko zadam pytanie i już #!$%@? w to czy nauczycielom jako całokształt się należy hajs czy nie.
Powiedzcie mi jak tu ma być lepiej, skoro strajk poszczególnej klasy robotniczej jest od razu opluwany i wyśmiewany? Wy #!$%@? janusze, boli Was, że chociaż ktoś tutaj na oczy przejrzał, że jest dymany przez państwo? Walczą o swoje i niech walczą, a za nimi niech idą lekarze, rolnicy, straż pożarna nawet fryzjerzy, ale niech #!$%@? lud zacznie się buntować, bo tyle lat potulnie żreć gówno, które się ludziom serwuje to chyba tylko my polacy potrafimy.

Budzimy się z komuny i tępej zawiści.

I tak zaraz to usune

#strajknauczycieli #nauczyciele
  • 65
@Krooth: Gdy wybierał zawód w jakim chce pracować najpierw rozeznalem się jakie są place i jak ja chce więcej kasy to się doksztalcam, robię kursy i szukam roboty gdzie mi godnie zapłacą A nie płacze daj daj Wiedzieli jakie są warunki, wiedzieli na co się piszą
Zbyt wielu nauczycieli robi lekcje na #!$%@?, zawód nauczyciela to nie zawód gdzie masz wielka odpowiedzialność np za życie innych ludzi jak np lekarz