Wpis z mikrobloga

  • 1303
Od wczoraj mam pod opieką dwie córki, jedna prawie trzy lata, druga 9 msc. Jest 13.40 chleje drugą ogromną gorąca kawę, są czyste, najedzone, nieosrane i sie bawią adekwatnie do zainteresowań, tj młodsza śmiga po macie i wszystko liże jak kot masło a starsza słucha Jeżowskiej na pełnej #!$%@? i maluje kjedkami. Wczoraj i dziś były kupy, raz nawet jednocześnie. Nie mam na sobie warstwy kału a nawet miałem kiedy wziąć prysznic. Nie czaję tego męczennictwa na forach matek ooo jak ciężko zimna kawa i dłonie w głównie xD robota jak każda tylko wystarczy się przyłożyć a nie #!$%@? zdjęcia i wrzucać na fejsika pół dnia.

#madki #ojcostwo #przemyslenia
  • 65
Mam 1.5 dzieciaka i zostaje z nim co 2 dzień w domu. Najważniejsze abyś nje tylko pilnował dzieci ale się z nimi bawił. Czytaj im pokazuj jakieś zabawy ze cos@chowasz albo układasz rownolegle coś dzieci to lubia indyka nich jest to rozwojowe
@Rapczyn: mąż w delegacji, ja na antybiotyku (zapalenie piersi), córka 9 miesięcy ząbkuje, więc ma gorączkę, syn 3 lata - szaleje, bo tylko 2 x 3h spaceru i placu zabaw miał przez weekend. Ja kończę mega projekt (pracuję na pełny etat, mam działalność). W domu w miarę porządek, tylko drugie pranie się pierze, jedno zaległe do poskładania (prasowanie olałam kilka lat temu), jedno na suszarce. W tej chwili dzieci czyste, najedzone..