Wpis z mikrobloga

@Just_Doesnt_Know
@FoxX21
@tunatuna
Dla mnie niedziela to dzien odpoczynku, niezaleznie od tego czy ktos jest wierzacy czy nie to fajnie miec taki jeden dzien w tygodniu w ktorym sasiad nie wierci w scianie, smieciarki nie jezdza pod oknem itd. Nawet jak trzeba isc do pracy w ktoras niedziele to nie jakos ten dzien jest taki wyluzowany. Jak ktos lubi cos robic w niedziele to jego sprawa ale fajni by bylo zeby niedziala
@Just_Doesnt_Know:
1 przykazanie kościele mówi:

W niedziele i święta nakazane uczestniczyć we Mszy św. i powstrzymać się od prac niekoniecznych


Jeśli dla ciebie jest to konieczna praca to nawet zgodnie z naukami Kościoła nie masz sobie nic do zarzucenia. Współczuję ci takiej rodziny, wiadomo, że nadgorliwość gorsza od faszyzmu, a niektórzy chcą być nawet świętsi od Jezusa, który mówił.

W szabat Jezus wszedł do synagogi i nauczał. A był tam człowiek,
@Just_Doesnt_Know: Też to miałem z teściami. Siedzę, nudzę się, może bym coś porobił... Wczoraj drewno zawieźli to bym porąbał. Taki #!$%@?. Niedziela. A zaraz jak sie spytałem to cofnęli się żeby zabrać klucz od komórki z narzędziami. To nie jest kraj dla ludzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Just_Doesnt_Know: U mnie to samo. Przyjeżdżam czasami na weekend to chce sobie coś porobić - przy aucie, czy rowerze. Zdarza się, że w niedzielę, to wtedy ojciec wylatuje, że "jak to tak w niedzielę, co sąsiedzi pomyślą?! ". Oczywiście robię dalej, bo to na pewno nie moje święto. Ale chodzi mi o to, że tu nie chodzi o święto samo w sobie lecz o to co pomyślą sąsiedzi XD. Oczywiście sam