Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 994
#!$%@? mirki pomocy xD
Wstałem z rana, tak gdzieś 7:30, żeby drewna narąbać bo wczoraj nie zdążyłem
Babka teraz wstała i pruje na mnie mordę że niedziela i jakim prawem ja święta nie szanuję, ola boga ludzie do kościoła szli i widzieli jak drewno w niedzielę rąbię xD
#bekazkatoli
  • 60
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 52
@Just_Doesnt_Know: #!$%@? to samo, zamiast właśnie w niedzielę czyli dzień wolny porobić coś na dworze to nie kurła, przyjeżdżasz z zajęć #!$%@? i jeszcze #!$%@?, a najlepiej to w ogóle nie mówić że jutro rabiemy drzewo czy rzucamy węgiel, a powiedzieć to pol godziny przed przyjazdem dostawy xDD
  • Odpowiedz
@Just_Doesnt_Know jak ostatnio musieliśmy jakieś grubsze roboty w niedzielę robić gdzie zaangażowany był traktor i inny ciężki sprzęt to babcia mojej dziewczyny powiedziała, że się za nas pomodli i żebyśmy się nie przyjmowali ()
  • Odpowiedz
  • 34
@Just_Doesnt_Know
@FoxX21
@tunatuna
Dla mnie niedziela to dzien odpoczynku, niezaleznie od tego czy ktos jest wierzacy czy nie to fajnie miec taki jeden dzien w tygodniu w ktorym sasiad nie wierci w scianie, smieciarki nie jezdza pod oknem itd. Nawet jak trzeba isc do pracy w ktoras niedziele to nie jakos ten dzien jest taki wyluzowany. Jak ktos lubi cos robic w niedziele to jego sprawa ale fajni by bylo zeby niedziala
  • Odpowiedz