Wpis z mikrobloga

Niektóre osoby które na siłę starają się wmówić, że jest git i wcale formuła się nie wyczerpała po odejściu Maćka to chyba mają płacone za utrzymywanie tutaj aktywności ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przykładowo taki @nvstyk jest na wykopie od 4 miesięcy a jego aktywność to w 95% #bigbrother .Ktoś założył konto parę miesięcy temu i teraz udziela się pod jednym tagiem broniąc wszystkich decyzji realizacji. Niestety ale wykop to nie forum media i to nie zadziała. #tvnwsrodnas
  • 19
  • Odpowiedz
@nvstyk: Nie chce mi się ss-ów wstawiać. Każdy może wejść na Twój profil i ocenić [tylko nie usuwaj postów ( ͡° ͜ʖ ͡°)].
W praktycznie każdej swojej opinii starasz się bronić programu. Ciężko mi uwierzyć, że osoba która założyła tu konto 4 miechy temu nagle jest tak aktywna pod jednym tagiem .
  • Odpowiedz
  • 1
@Destroyer98 no to coś słabo czytałeś, bo ja od początku twierdzę, że ten program jest słaby bo nikt na niego nie ma planu co bez przerwy pisze w komentarzach i nieistotne czy był Maciek czy nie bo jedna sensowna osoba to za mało żeby dźwigać cały program. A to, że jestem przeciwna Maćkowi przez to jak się zachował to inna kwestia.
  • Odpowiedz
@Destroyer98: a ja powiem kompletnie inaczej, żaden uczestnik nie jest winien za to jak tam jest, Maciej był po prostu jedyną osobą która robiła dymy czy jego zachowanie jest słuszne to juz walić, problemem jest założenie programu oni chyba myśleli, że jak nie dadzą jedzenia ciepłej wody ani niczego tylko zamkną w pustym domu to oni sami wszystko wykombinują i będa robić dymy i dramaty, tu potrzeba jakieś scenariusza zadań
  • Odpowiedz
  • 1
@emzett też nie wiem co w tym ciężkiego do uwierzenia, kiedyś założyłam i się nie udzielałam, a z racji programu aktywowałam konto z powrotem żeby być na bieżąco
  • Odpowiedz
@xblackwidowx: zgadzam się z Twoją opinia. Aczkolwiek w poście chodzi o to że ktoś stara się na siłę innych uświadamiać że jest świetnie i aktywność nie spadła. Naprawdę nie dziwi Cię fakt że ktoś zakłada 4 miesiące temu konto nie robi żadnej aktywności a potem nagle ożywa na jednym tagu.
@emzett: masz tu konto tydzień nie 4 miesiące więc to nie budzi we mnie podejrzen.
@nvstyk:
  • Odpowiedz
@Destroyer98: a ja założyłam konto tylko po to by komentować bb. I tak. Nie lubiłam Maćka i mam do tego #!$%@? prawo. Wiec nie widzę powodu dla którego teraz wszyscy co tu piszą nie po twojej myśli to są jacyś szpiedzy z wiertniczej. Jakaś dziecinada.
  • Odpowiedz
  • 0
@Destroyer98 no i co w tym dziwnego? nie używam wykopu w ogóle, a teraz tak się złożyło, że obchodzi mnie bigbrother. Za chwilę mi się to znudzi i znowu rzucę profil w cholerę, jak Ci tak trudno uwierzyć w coś tak prostego to masz chyba ciężko w życiu. Poza tym jakbyś widział moje komentarze, to byś wiedział, że narzekam na ten program dokładnie jak reszta bo podkreślam, NIE MAJA NA NIEGO
  • Odpowiedz
@Wszystkomizajeli: nie w 95% i miałeś wczesniej inne aktywności. Zresztą Ty na siłę nie starasz się przekonać innych że jest sens dalej to oglądać.

@Bigbrother: a Ty czasem nie robisz restreamow simsow ? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ty albo ktoś z podobnym nickiem. Jeżeli tak to sens założenia konta w tym widzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nvstyk: No za rękę Cię nie zlape. Zresztą nie ocenilem Cię tu tylko stwierdziłem pewna prawidłowość. To że Maciek odszedł dla mnie jest strzałem w stopę dla tego programu. Czy uważam że za swoje zachowanie powinien zostać wyrzucony? Tak.
Każdy ma swój mózg i oceni czy według niego to może być prawda czy mam urojenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma co dalej drazyc tematu.
  • Odpowiedz
  • 0
@Destroyer98 no to nie wiem dlaczego na mnie najezdzasz skoro mamy podobne zdanie. Mi Maciek nie przeszkadzał do czasu aż nie odstawił tej szopki, to, że usunięcie go było strzałem w kolano też się zgodzę jednak taki jeden Maciek na tyle bezbarwnych osób to i tak byłoby za mało na dłuższą metę. Nigdzie nie pochwalam ani nie bronie tego programu a Ty mi piszesz, że zachwalam program :|
  • Odpowiedz
@nvstyk: Tak jak pisałem tu nie chodzi czy moje zdanie jest identyczne z Twoim. W poście chodzi o to że wzbudziłas moje podejrzenia. Czym? Wcześniej to opisałem. W mojej opinii twoja aktywność jest conajmniej dziwna. Ale tak jak mówię jest to moje przeczucie. Tak uważałem i chciałem żeby inni też to mogli zobaczyć i ocenić. Może poprostu jesteś sobą i tak myślisz albo ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz